mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Peugeot zamierza zaatakować Mercedesa

Peugeot zamierza zaatakować Mercedesa

Ostatnio Francuski producent zapowiedział nowy, studyjny model, który pokaże na targach w Pekinie. Chodzą słuchy, że ten koncept to zapowiedź konkurenta dla Mercedesa CLA.

Peugeot zamierza zaatakować Mercedesa
Brytyjski AutoExpress sugeruje, że szykowany na targi w Pekinie koncepcyjny model na rynek trafi w 2016 roku. Bazą dla tego modelu ma być model 308, a samochód pojawi się pod nazwą 408 GT.

W sumie możemy być pewni co do stylistyki auta. Tajemniczy koncept dostanie design z Peugeota Onyx'a. Spodziewajcie się wąskich reflektorów oraz wąskiego grilla. Onyx prezentuje się świetnie więc liczymy, że i nowy koncept zachwyci swoim wyglądem.

Peugeot w najbliższych latach chce dać światu trzy modele, które mają poprawić wizerunek marki oraz polepszyć sprzedaż. Pierwszym jest zapowiadany kompakt ochrzczony przez media jako 408 GT. Drugie auto to SUV, który na rynku uderzy w auta pokroju Audi Q5. Ostatnim modelem, który na rynku może pojawić się w 2017 roku jest model flagowy limuzyna 608. Wszystkie trzy modele są szykowane z myślą o rynku chińskim, ale miejmy nadzieję, że Peugeot rozważa wprowadzenie ich również na Stary Kontynent.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Peugeot
Tematy w artykule: Peugeot Peugeot Concept Pekin targi w Pekinie

Podobne wiadomości:

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Peugeot 3008 - znamy ceny w Polsce

Aktualności 2016-10-11

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Peugeot 3008 wygrywa COTY 2017!

Aktualności 2017-03-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.