mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pięć lat gwarancji w Mitsubishi

Pięć lat gwarancji w Mitsubishi

Już od września bieżącego roku klienci, którzy zdecydują się na zakup nowego samochodu Mitsubishi otrzymają 4-letnią gwarancję obowiązującą do przebiegu 300.000 km bez żadnych dodatkowych opłat. Każdy klient będzie mógł wykupić na korzystnych warunkach rozszerzoną Diamentową Gwarancję, chroniącą pojazd aż przez 5 lat lub do przebiegu 300.000 km.

Pięć lat gwarancji w Mitsubishi
Dwa nowe programy rozszerzonych gwarancji – Basic i Diamentowa - pozwolą nabywcom samochodów spod znaku Trzech Diamentów na oszczędności, zabezpieczą ich przed kosztami niespodziewanych napraw i zwiększą wartość pojazdu przy odsprzedaży. Warto podkreślić, że ewentualne naprawy dokonywane będą wyłącznie z wykorzystaniem oryginalnych części sygnowanych znakiem Mitsubishi Motors.

Zakup Diamentowej Gwarancji da właścicielom firm możliwość wliczenia opłaty w ratę leasingową przy zakupie samochodu. Kolejnym udogodnieniem są także bezgotówkowe naprawy w autoryzowanych serwisach na terenie całego kraju.  

4-letnia Gwarancja Basic – 300 000 km
Od początku września 2012 roku, każdy klient, który zdecyduje się na zakup modeli Lancer, ASX, Outlander, L200 i Pajero otrzyma bezpłatnie dodatkową roczną gwarancję, która zacznie obowiązywać po zakończeniu podstawowej, 3-letniej gwarancji aż do przebiegu 300 000 kilometrów, a nie 100 000 km, jak do tej pory. Zakres tej gwarancji obejmuje silnik i skrzynię biegów. Nowa gwarancja, wydłużona na czwarty rok, będzie potwierdzona stosownym certyfikatem, wydawanym wraz z samochodem.  

Diamentowa Gwarancja – 3+1 lub 3+2 i 300 000 km

Od 1 lipca 2012 roku Diamentową Gwarancję obowiązującą do przebiegu 300 000 km mogą wykupić w atrakcyjnej cenie nabywcy modeli Colt, Lancer, ASX, Outlander, Pajero i L200 zarówno przedłużając dotychczasową 3-letnią gwarancję o jeden rok, jak i o 2 lata. Ten program jest stworzony dla każdego, kto użytkuje swój samochód Mitsubishi nie więcej niż 35 miesięcy od momentu zakupu nowego pojazdu w autoryzowanej placówce Mitsubishi Motors na terenie Polski. Można zatem wykupić Diamentową gwarancję nawet w ostatnim dniu przed upłynięciem 35 miesięcy, ale najkorzystniejsze warunki wykupienia gwarancji są oferowane momencie kupna auta oraz w pierwszym roku od zakupu. Dobrą okazją do zakupu mogą być coroczne wizyty w salonie w celu przedłużenia ubezpieczenia pojazdu a także podczas napraw gwarancyjnych lub przeglądów okresowych. W przypadku zakupu Diamentowej Gwarancji klienci również otrzymują specjalny certyfikat.

Co ważne wersja Basic nie dotyczy modeli Colt, Lancer Evolution i i-MiEV, oraz samochodów sprzedawanych w drodze przetargów publicznych i indywidualnie negocjowanych kontraktów flotowych, gdzie klienci otrzymują dotychczasową 3-letnią gwarancję. Diamentowa gwarancja nie obejmuje modeli Lancer Evolution i i-MiEV.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Mitsubishi
Tematy w artykule: Mitsubishi serwis ASO gwarancja

Podobne wiadomości:

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja Cross

Nowe wcielenie Mitsubishi Eclipse - wersja...

Aktualności 2017-02-17

Mitusbishi Expander - kolejny model w Europie?

Mitusbishi Expander - kolejny model w...

Aktualności 2017-07-19

Komentuj:

PiotrWarzecha 2012-09-11

cytuję - "Zakres tej gwarancji obejmuje silnik i skrzynię biegów", chyba nie trzeba tłumaczyć, że skoro obejmuje silnik i skrzynie, to reszta jest poza gwarancją ?

~napohybelkia 2012-09-11

Redaktorze. Zachować przyzwoitość i podać listę wyłączeń z gwarancji Mitsubishi. Cwana KIA Polska się wścieknie. Czytać szczegóły , a nie reklamy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando