mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pięćsetne Volvo dla Grupy Delta Trans

Pięćsetne Volvo dla Grupy Delta Trans

Pod koniec grudnia ubiegłego roku Grupa Delta Trans odebrała swój pięćsetny samochód ciężarowy Volvo - ciągnik siodłowy serii FH. Uroczyste przekazanie pojazdu Klientowi, z udziałem Claesa Nilssona, Prezydenta Volvo Trucks w Obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki oraz Toma Jörninga, Dyrektora Zarządzającego Regionu Europy Centralno-Wschodniej w Volvo Trucks, odbyło się w Göteborgu, w dniu 22 grudnia.

Pięćsetne Volvo dla Grupy Delta Trans
Pięćsetny samochód ciężarowy Volvo FH odebrany przez Grupę Delta Trans jest jednym z puli 50 pojazdów Volvo zamówionych przez Klienta w ramach jednego z ubiegłorocznych kontraktów. Łącznie w 2011 roku Grupa Delta Trans odebrała 87 samochodów ciężarowych Volvo.
Istniejąca od 1989 r. firma Delta Trans jest wiodącym operatorem na rynku nowoczesnych rozwiązań transportowo-logistycznych, świadczącym kompleksowe usługi w zakresie transportu drogowego, obsługi magazynowej, logistycznej i celnej oraz outsourcingu produkcyjnego dla Klientów z różnych sektorów branżowych, w tym motoryzacyjnego i FMCG.

Grupa Delta Trans, w ramach której funkcjonują spółki Delta Trans Logistik i Delta Trans Transporte, jest jednym z największych polskich przewoźników i lokuje się w czołówce najlepszych firm transportowo-logistycznych w Europie, świadcząc swoje usługi zarówno w transporcie międzynarodowym, jak i krajowym.
Delta Trans współpracuje z Volvo Trucks od początku swej działalności - pierwszy samochód ciężarowy Volvo - model F12 - został zakupiony przez firmę już w 1989 roku, a jego odbiór, podobnie jak w przypadku 500. pojazdu Volvo, miał miejsce w Göteborgu. Od tego czasu bliska współpraca pomiędzy obydwiema firmami umacniała się na przestrzeni lat, a Delta Trans szybko stała się pierwszym dużym Klientem flotowym Volvo Trucks w Polsce.
W chwili obecnej na flotę Grupy składa się ponad 400 pojazdów, przy czym w segmencie o dmc powyżej 7,5 ton  Firma posiada wyłącznie pojazdy marki Volvo.

W dniu 22 grudnia ubiegłego roku, reprezentujący Grupę Delta Trans - Wiceprezes Zarządu - Adam Rams oraz Andrzej Orlikowski, Dyrektor ds. Technicznych i Jacek Janus, Dyrektor Działu Eksploatacji Pojazdów, uroczyście odebrali 500. pojazd Volvo FH w Göteborgu.

„Współpracę z Volvo, rozpoczęliśmy na długo przed wprowadzeniem na rynek ciągników serii „FH", budując  swoją flotę m. in. w oparciu o pojazdy Volvo F12. Na przestrzeni 22 lat działalności Delty wiodącą marką pośród posiadanego przez nas taboru była marka Volvo, a odebrany w Göteborgu ciągnik, to pięćsetna zakupiona jednostka z samej tylko serii FH", mówi Adam Rams. "Wysokiej klasy tabor, to nieodzowny element w strategii rozwoju naszej Firmy, która od lat zajmuje czołowe miejsca wśród liderów branży TSL",  dodaje.

„Jako wiodący w Polsce operator transportowo-logistyczny, Delta Trans ustanawia standardy w branży od wielu już lat. Cieszy nas, że przy wyborze pojazdów ciężarowych do swojej floty, Grupa nieustannie stawia wyłącznie na markę Volvo. Fakt ten jasno wskazuje, że cały czas zajmujemy wiodącą pozycję w obszarach, które naprawdę są istotne dla Klienta". mówi Tom Jörning.

Działająca w oparciu o najwyższe standardy obsługi Klienta Grupa Delta Trans jest Laureatem wielu prestiżowych nagród branżowych, takich jak Gazele Biznesu, czy Operator Logistyczny Roku. Na początku grudnia ub. r. Wiceprezes Zarządu Grupy - Adam Rams uhonorowany został statuetką dla "Osobowości Dekady Polskiej Logistyki".

Podobne wiadomości:

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na świecie

Volvo Iron Knight - najszybsza ciężarówka na...

Ciężarówki i Autobusy 2016-08-18

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza ecodrivingu

Inteligentny tempomat lepszy od mistrza...

Ciężarówki i Autobusy 2015-05-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross