mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsza stacja franczyzowa Statoil

Pierwsza stacja franczyzowa Statoil

W dniu 24 lipca br. ruszyła pierwsza w Polsce całodobowa stacja franczyzowa Statoil. Stacja mieści się w Karczewie koło Warszawy przy ulicy Bema 1.

Jest to pierwsza stacja powstała w ramach umowy franchisingu. Statoil przyjmuje pełną odpowiedzialność za system dostaw, daje gwarancje płatności wobec dostawców, zapewnia bezpieczeństwo prawne produktów. Pomaga także w uzyskaniu odpowiednich zgód w urzędach oraz na bieżąco monitoruje jakość sprzedawanego paliwa.

Franczyzobiorca ma prawo do posługiwania się znakami handlowymi, korzysta bez żadnych dodatkowych opłat z działań marketingowych, systemu szkoleń. Ponadto otrzymuje wyposażenie stacji, niezbędne oprogramowanie a także niektóre elementy wyposażenia sklepu.

Przy nowej stacji działa automatyczna myjnia samochodowa. W klimatyzowanym stacyjnym sklepie o powierzchni 123 metrów kwadratowych, czynnym 24 godziny na dobę, zaopatrzyć się można w artykuły spożywcze (nabiał, wędliny, napoje, pieczywo) i przemysłowe (akcesoria i kosmetyki samochodowe, kasety wideo, prasa, papierosy). Na stacji istnieje możliwość bezpłatnego pompowania kół. Klienci mogą także skorzystać z odkurzacza samochodowego oraz napić się kawy.

Na stacji znajdują się trzy dystrybutory dwustronne na benzynę bezołowiową 95, benzynę bezołowiową 98, benzynę Suprema oraz olej napędowy, w tym stanowisko z dystrybutorem LPG.

Stacja spełnia najwyższe wymogi z zakresu ochrony środowiska. Wyposażona jest w system odsysania oparów, wahadło gazowe, dwupłaszczowe zbiorniki, monitoring wycieku paliwa, elektroniczny system pomiaru poziomu paliwa, stanowisko zlewowe oraz piezometry.

Jak każda stacja Statoil, także i ta przygotowana jest do obsługi kierowców niepełnosprawnych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross