mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze jazdy próbne nowym Focusem

Pierwsze jazdy próbne nowym Focusem

Wybrani szczęśliwcy pojadą do Madrytu w ramach Ford Focus Global Test Drive, aby jako pierwsi przetestować nowy model jednego z najważniejszych graczy na rynku kompaktów.

Pierwsze jazdy próbne nowym Focusem

Wszystko będzie odbywało się już niebawem, bo od 18 do 20 listopada tego roku w National Institute for Aerospace Technology "INTA", czyli po prostu Krajowym Instytucie Aeronautyki nieopodal Madrytu. Ford wybrał właśnie to miejsce, pozornie niekoniecznie powiązane z motoryzacją, z powodu wielu powierzchni, na których w pełni można przetestować nowe auto.

Aby można było wziąć udział w Ford Focus Global Test Drive, chętni musieli zamieścić na Facebooku krótkie filmiki, nieprzekraczające dwóch minut, w których mieli za zadanie w kreatywny sposób opowiedzieć o sobie oraz, jako że Ford w tej akcji miał cel wspomóc organizacje charytatywne, powiedzieć co mogliby zrobić, co wspomogłoby osoby potrzebujące i fundacje, które zajmują się pomaganiem w dziale educkacji, środowiska i głodu na świecie. Potencjalni kierowcy testowi mieli za zadanie wybrać z listy konkretną fundację bądź podać jakąkolwiek swoją, która wpisuje się w którąś z trzech wyżej wymienionych "konkurencji", i powiedzieć co 10.000 dolarów mogłoby dla niej znaczyć i w jaki sposób te pieniądze mogłyby pomóc. Ford następnie wpłaci podaną kwotę na konta wybranych przez poszczególnych uczestników organizacji charytatywnych.

Wybrani szczęśliwcy dostali podwójne zaproszenia, oczywiście w 100% opłacone przez Forda, do Madrytu do wspomnianego już instytutu.

W ramach akcji skorzystają wszystkie strony - konstruktorzy otrzymają konkretne dane na temat ich samochodu, kierowcy jako pierwsi będą mieli przetestować nowe auto, a organizacje charytatywne otrzymają poważne kwoty. Dobry interes dla każdego.

 

Nowy Ford Focus to produkt globalny w pełnym tego słowa znaczeniu - będzie dostępny aż w 122 krajach (!), a części poszczególnych aut w każdym kraju będą w 80% wspólne.

Samochód wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Focus
Ford Focus
Cena podstawowa już od: 66 090 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Elektryczny Focus – już za kilka dni

auto motor i sport 0000-00-00

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na IAA

Ford Mustang przeszedł lifting - premiera na...

Premiery 2017-09-14

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny
Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS. Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnym w Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.