mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze jazdy próbne nowym Focusem

Pierwsze jazdy próbne nowym Focusem

Wybrani szczęśliwcy pojadą do Madrytu w ramach Ford Focus Global Test Drive, aby jako pierwsi przetestować nowy model jednego z najważniejszych graczy na rynku kompaktów.

Pierwsze jazdy próbne nowym Focusem

Wszystko będzie odbywało się już niebawem, bo od 18 do 20 listopada tego roku w National Institute for Aerospace Technology "INTA", czyli po prostu Krajowym Instytucie Aeronautyki nieopodal Madrytu. Ford wybrał właśnie to miejsce, pozornie niekoniecznie powiązane z motoryzacją, z powodu wielu powierzchni, na których w pełni można przetestować nowe auto.

Aby można było wziąć udział w Ford Focus Global Test Drive, chętni musieli zamieścić na Facebooku krótkie filmiki, nieprzekraczające dwóch minut, w których mieli za zadanie w kreatywny sposób opowiedzieć o sobie oraz, jako że Ford w tej akcji miał cel wspomóc organizacje charytatywne, powiedzieć co mogliby zrobić, co wspomogłoby osoby potrzebujące i fundacje, które zajmują się pomaganiem w dziale educkacji, środowiska i głodu na świecie. Potencjalni kierowcy testowi mieli za zadanie wybrać z listy konkretną fundację bądź podać jakąkolwiek swoją, która wpisuje się w którąś z trzech wyżej wymienionych "konkurencji", i powiedzieć co 10.000 dolarów mogłoby dla niej znaczyć i w jaki sposób te pieniądze mogłyby pomóc. Ford następnie wpłaci podaną kwotę na konta wybranych przez poszczególnych uczestników organizacji charytatywnych.

Wybrani szczęśliwcy dostali podwójne zaproszenia, oczywiście w 100% opłacone przez Forda, do Madrytu do wspomnianego już instytutu.

W ramach akcji skorzystają wszystkie strony - konstruktorzy otrzymają konkretne dane na temat ich samochodu, kierowcy jako pierwsi będą mieli przetestować nowe auto, a organizacje charytatywne otrzymają poważne kwoty. Dobry interes dla każdego.

 

Nowy Ford Focus to produkt globalny w pełnym tego słowa znaczeniu - będzie dostępny aż w 122 krajach (!), a części poszczególnych aut w każdym kraju będą w 80% wspólne.

Samochód wejdzie do sprzedaży w przyszłym roku.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Ford Focus
Ford Focus
Cena podstawowa już od: 67 070 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Odświeżony Ford EcoSport już w Europie

Aktualności 2017-09-06

Ford Grand C-Max – Van & fun

auto motor i sport 0000-00-00

Poprzedni minivan Forda nie zrobił furory. Teraz ma być inaczej. Do bestsellera w klasie vanów - S-Maxa - dołączają dwa minivany: 5- i 7-miejscowy C-Max.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.