mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze szczegóły o nowej Cromie

Pierwsze szczegóły o nowej Cromie

Fiat Auto zaprezentował pierwsze zdjęcia nowej Cromy, która zadebiutuje podczas wystawy motoryzacyjnej w Genewie, a w sprzedaży pojawi się już w czerwcu.

Pierwsze szczegóły o nowej Cromie

Nowa Croma będzie liczyć 4,75 m długości, 1,77 m szerokości i 1,60 m wysokości, a rozstaw osi wyniesie 2,70 m. Wymiary zapewnić mają pasażerom sporą przestrzeń wewnątrz kabiny. Interesująca będzie oferta Fiata, jeśli chodzi o dostępne silniki. W sumie będzie ich pięć, z tego aż trzy diesle. Jednostkami benzynowymi są silniki 1,8 16v o mocy 130 KM i 2,2 16v o mocy 150 KM. Wśród diesli są dwie jednostki 1,9-litrowe Multijet o mocy 120 i 150 KM i nowa, a zarazem najmocniejsza jednostka 2,4 Multijet o mocy 200 KM. Nabywca będzie miał do wyboru również trzy poziomy wyposażenia oraz manualną i automatyczną skrzynię biegów.

W czerwcu Fiat Croma pojawi się na drogach we Włoszech, zaś w kolejnych miesiącach będzie sukcesywnie wprowadzana na pozostałych rynkach europejskich.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.