mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

Choć wciąż jeszcze trwają targi motoryzacyjne w Detroit, japoński koncern Nissan już zdradził, co zamierza zaprezentować podczas kwietniowej wystawy w Nowym Jorku.

Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

A dokładniej chodzi tu o luksusową markę Infiniti, będącej w 100 procentach własnością Nissana. W Nowym Jorku odbędzie się światowa premiera nowej generacji Infiniti G Coupe oraz pokazany zostanie koncepcyjny crossover.

Całkowicie nowy G Coupe wejdzie na scenę zdopingowany bardzo udanym początkiem sprzedaży modelu G Sedan. Obecny na rynku zaledwie od jesieni większy nieco G Sedan w grudniu uzyskał rekordową sprzedaż w swojej historii. 6.544 sprzedanych egzemplarzy jest wynikiem lepszym aż o 65,5% w porównaniu do poprzednika. W ogóle ostatni miesiąc ubiegłego roku, kiedy to sprzedaż wzrosła o 5,9% w porównaniu do grudnia 2005, był najlepszym grudniem w dotychczasowej historii marki Infiniti.

Pierwsze szkice nowego G Coupe dają już pewne wyobrażenie, jak będzie wyglądać to auto w rzeczywistości. Na pierwsze zdjęcia oraz szczegóły techniczne trzeba jeszcze poczekać do targów w Nowym Jorku.


Podobne wiadomości:

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Samochody luksusowe 2016-09-05

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Infiniti QX50 Concept - nadchodzi nowy SUV

Aktualności 2017-01-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando