mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

Choć wciąż jeszcze trwają targi motoryzacyjne w Detroit, japoński koncern Nissan już zdradził, co zamierza zaprezentować podczas kwietniowej wystawy w Nowym Jorku.

Pierwsze szkice Infiniti G Coupe

A dokładniej chodzi tu o luksusową markę Infiniti, będącej w 100 procentach własnością Nissana. W Nowym Jorku odbędzie się światowa premiera nowej generacji Infiniti G Coupe oraz pokazany zostanie koncepcyjny crossover.

Całkowicie nowy G Coupe wejdzie na scenę zdopingowany bardzo udanym początkiem sprzedaży modelu G Sedan. Obecny na rynku zaledwie od jesieni większy nieco G Sedan w grudniu uzyskał rekordową sprzedaż w swojej historii. 6.544 sprzedanych egzemplarzy jest wynikiem lepszym aż o 65,5% w porównaniu do poprzednika. W ogóle ostatni miesiąc ubiegłego roku, kiedy to sprzedaż wzrosła o 5,9% w porównaniu do grudnia 2005, był najlepszym grudniem w dotychczasowej historii marki Infiniti.

Pierwsze szkice nowego G Coupe dają już pewne wyobrażenie, jak będzie wyglądać to auto w rzeczywistości. Na pierwsze zdjęcia oraz szczegóły techniczne trzeba jeszcze poczekać do targów w Nowym Jorku.


Podobne wiadomości:

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Infiniti Q60 - znamy cenę japońskiego coupe

Samochody luksusowe 2016-09-05

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Rekordowe półrocze dla Infiniti

Aktualności 2016-07-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.