mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze urodziny eNki

Pierwsze urodziny eNki

Olsztyński pub rajdowy eNka obchodzi w marcu pierwsze urodziny istnienia. Dokładnie 12 miesięcy temu sympatycy sportów motorowych w stolicy Warmii i Mazur postanowili stworzyć miejsce którego do tej pory w środowisku rajdowym brakowało.

Pierwsze urodziny eNki

To tutaj można spotkać znanych  olsztyńskich zawodników i przy herbacie lub jasnym z pianką pogawędzić o wszystkim, na co zazwyczaj brakuje czasu podczas rajdów. „Rajdowe spotkania przy kominku” to cykliczne spotkania z zawodnikami podczas których można wysłuchać wielu wspomnień z tras, poznać kulisy sportów motorowych w Polsce, usłyszeć anegdoty z życia zawodników oraz samemu zadać pytania mistrzom kierownicy. Dotychczas gościło w eNce kilkunastu rodzimych zawodników na czele z Tomaszem Kucharem, Krzysztofem Hołowczycem czy Leszkiem Kuzajem. W listopadzie na pytania kibiców odpowiadał nieodżałowany Janusz Kulig.

Pub rajdowy eNka to także galerie zdjęć z imprez rangi mistrzostw świata, Polski i regionu oraz na każde życzenie klientów projekcje kaset video. Raz w miesiącu każdy zainteresowany może sprawdzić swoje umiejętności  w komputerowych symulacjach rajdów.

Z okazji urodzin pub eNka zaprasza na dwa bardzo ciekawe spotkania. W środę o 19 gośćmi będzie dwóch Krzysztofów.  Pierwszy to 19 letni mechanik z Olsztyna Krzysztof Smoliński. Członek zespołu Orlen Team opowie o przygodzie swojego życia, czyli udziale w tegorocznym rajdzie Dakar. Drugi to siatkarz PZU AZS Olsztyn Krzysztof Śmigiel. Popularny „Śmigło”, wielki fan rajdów i motoryzacji ujawni, kiedy będzie posiadaczem licencji i kiedy wystartuje w drugoligowym rajdzie.

Na piątek zaplanowane zostały oficjalne urodziny rajdowe. Razem świętować będą lokalni „matadorzy” m.in.  Zbigniew Staniszewski, Krzysztof Hołowczyc i ścigant Maciej Marcinkiewicz. Specjalnym gościem urodzin będzie arcymistrz polskich rajdów w N-ce Robert Herba. Tego wieczoru do wygrania również wiele atrakcyjnych nagród.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.