mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze zdjęcia nowej Acury NSX

Pierwsze zdjęcia nowej Acury NSX

Produkcyjna wersja długo oczekiwanej Acury NSX zostanie ujawniona już 12. stycznia - na salonie samochodowym NAIAS w Detroit.

Pierwsze zdjęcia nowej Acury NSX
Zanim zobaczymy japońskie superauto w pełnej krasie, Acura kusi nas tajemniczymi zdjęciami, które pokazują kilka detali tego hybrydowego samochodu. Odsłonięte elementy sugerują, że ostateczny kształt NSX będzie bardzo bliski wersji koncepcyjnej, pokazanej w 2012 roku, również w Detroit. Tak wyglądający bolid z pewnością będzie godnym spadkobiercą legendarnej Hondy NSX z lat 90. ubiegłego stulecia.
 

 
Trzy lata po prezentacji prototypu, produkcja Acury NSX ruszy w przyszłym roku w najnowszej fabryce firmy w stanie Ohio. Japońskie superauto ma być wycenione na poziomie Audi R8, ale oferować osiągi Ferrari 458 Italia. Wszystko dzięki centralnie umieszczonemu silnikowi V6 z aż trzema elektrycznymi pomocnikami. Z niecierpliwością czekamy na oficjalną prezentację tej superhybrydy w Detroit.


Zobacz koniecznie: Wszystko o Acura
Tematy w artykule: Acura NAIAS targi w Detroit

Podobne wiadomości:

Ponad 2 miliony aut z wadliwymi airbagami

Ponad 2 miliony aut z wadliwymi airbagami

Aktualności 2015-02-02

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando