mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwsze zdjęcie Kii Soul

Pierwsze zdjęcie Kii Soul

Władze koreańskiego koncernu potwierdziły już oficjalnie, iż do produkcji trafi Kia Soul, którą w trzech różnych wersjach można było zobaczyć w tym roku na wystawie w Genewie. Zachowana zostanie także nazwa z prototypowego modelu.

Pierwsze zdjęcie Kii Soul
W marcu br. na targach genewskich Kia zaprezentowała prototypowy model Soul w trzech wersjach - Burner, Diva oraz Searcher - będących zapowiedzią całkowicie nowego modelu skierowanego raczej do młodszej klienteli. Jednak nazwa Soul pojawiła się już wcześniej, przy okazji prezentacji studyjnego modelu na wystawie w Detroit w styczniu 2006 roku.

Bardzo dobre przyjęcie przez widownię oraz dziennikarzy sprawiło, że jeszcze w tym roku, we wrześniu, ruszy w Korei seryjna produkcja tego modelu. Zachowana zostanie nazwa Soul. Auto nie będzie następcą żadnego ze znanych już modeli Kii i zgodnie z ostatnio panującą modą w motoryzacji będzie tworzyć nowy segment rynkowy.

Światowa premiera wersji produkcyjnej Kii Soul przewidziana została na tegoroczną wystawę w Paryżu (4-19 października).
Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia Soul Wszystko o Kia
Tematy w artykule: Kia Kia Soul

Podobne wiadomości:

Kia Soul – auto z duszą?

auto motor i sport 0000-00-00

Kia Soul: SUV z duszą

Kia Soul: SUV z duszą

Premiery 2005-12-16

Komentuj:

~man 2008-06-03

Zawsze podobały mi sie bardziej czteroramienne, puchate kierownice (np. w starszych Mercedesach), ale nie uważam, że kierownica w moim nowym Civicu jest brzydsza czy gorsza od kierownicy w mojej Fabii I

~jaa 2008-05-29

ja mam Audi A8 z 96r. i mam podswietlenie na czerwono (tylko) i wcale nie jest to takie meczacejakby sie wydawalo... przeciez jak jedziesz to patrzysz na droge a nie we wskazniki.. pzdr

~riki 2008-05-23

Jakaś chol.. maniera projektantów: - trzyramienne kierownice (beznadziejne) - czerwone podświetlenia zegarów (denerwujące i męczące), - charkterystyczne wcięcie reflektorów przednich w górną część błotika - identyczne w coraz większej liczbie aut na rynku(brzydkie), - bark uchwytów zintegrowanych z podłokietnikami boczków drzwi, (pasażerowie nie mają się czego wygodnie trzymać), Tylko tak dalej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.