mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwszy Chevrolet Camaro sprzedany w Polsce

Pierwszy Chevrolet Camaro sprzedany w Polsce

Na polskich ulicach od dłuższego czasu można już oglądać Chevrolety Camaro, jest ich mała ilość i wszystkie pochodzą z indywidualnego importu. Jednak już zostało sprzedane pierwsze Camaro pochodzące od polskiego importera Chevroleta.

Pierwszy Chevrolet Camaro sprzedany w Polsce
Samochód to wersja coupe w kolorze Pomarańczowym Inferno. Dodatkowo samochód posiada dwa czarne pasy biegnące przez całe nadwozie. Pierwszym szczęśliwcem jest właściciel firmy z południowo-wschodniej części Polski. „Wybrałem Camaro przede wszystkim ze względu na jego moc i przyjemność z jazdy, jaką daje. Jak typowy mężczyzna, szukałem auta, które będzie reprezentacyjne i będzie się wyróżniało, a Chevrolet idealnie spełnia moje oczekiwania”, powiedział nowy właściciel samochodu.

W Polsce Camaro dostępne jest w najbogatszej wersji wyposażonej w silnik V8 o pojemności 6.2 l i mocy 405 KM sprzężonym z automatyczną skrzynią. Model wyposażony w skrzynię manualną sześciostopniową osiąga moc 432 KM. „Do tej pory zebraliśmy zamówienia od kolejnych 10 klientów, którzy zdecydowali się na zakup tego legendarnego modelu. Samochody te są w tej chwili w fazie produkcji lub w drodze do Polski”, powiedział Maciej Całka, dyrektor sprzedaży Chevrolet Poland. Kolejne zamówione pod koniec roku 2011 egzemplarze wkrótce trafi do klientów.

Podobne wiadomości:

Znamy finalistów COTY 2012

auto motor i sport 0000-00-00

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Autostrada A2  - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Autostrada A2 - ruszy odcinek z Mińska Maz. do Siedlec
Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk poinformował o podpisaniu umowy na wykonanie koncepcji programowej dla kolejnego fragmentu autostrady A2. Dzięki temu powstanie dokumentacja niezbędna do ogłoszenia przetargu.