mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwszy SUV Alfa Romeo nadchodzi

Pierwszy SUV Alfa Romeo nadchodzi

Odkąd koncern Fiat oraz Chrysler/Jeep znajdują się w jednej grupie, pojawia się coraz więcej plotek na temat nowych modeli. Jedną z nich jest informacja na temat pierwszego w historii SUVa marki Alfa Romeo.

Pierwszy SUV Alfa Romeo nadchodzi
Na jednym z zagranicznych portali pojawiło się zdjęcie oklejonego czarną folią samochodu, w którym wyróżnikiem był grill pochodzący od Alfa Romeo. Kształt samochodu sugerował trochę jakby była to Giulietta umieszczona na płycie podłogowej SUVa.

Możliwe, że nie jest to auto sportowo-rekreacyjne od włoskiego producenta, tylko kolejna generacja Jeepa Cherokee w bardzo mocnym kamuflażu.

Producenci nie wypowiedzieli się jeszcze na temat żadnego z tych samochodów. Krążą pogłoski o tym, że mały SUV Alfy będzie dostępny zarówno w wersji 4x4 zapożyczonej od Jeepa, ale prócz tego będzie oferowany z napędem na przednią oś.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Alfa Romeo
Tematy w artykule: Alfa Romeo SUV

Podobne wiadomości:

Alfa Rome Stelvio Quadrifoglio - drżyjcie śmiertelnicy

Alfa Rome Stelvio Quadrifoglio - drżyjcie...

Premiery 2016-11-16

Alfa Romeo Stelvio w wersji coupe

Alfa Romeo Stelvio w wersji coupe

Aktualności 2016-12-28

Komentuj:

~Andrew 2012-04-03

Inaczej niż dobrze być nie może ;). Alfa robi samochody bardzo udane, które w swoich segmentach wypadają najlepiej. Myślę że z powodzeniem możemy się spodziewać sukcesu tego samochodu kiedy tylko się pojawi. Fiat może bazować na doświadczeniu Jeepa, a to daje mu wielką przewagę.

Viktorr 2012-04-01

SUV to najdroższy segment aut, ale teraz na czasie. Żeby chociaż można nim było pojeździć po bezdrożach :-) Ciekawe jak wypadnie debiut?

~hirohito 2012-04-01

Bardzo dobra wiadomość. Alfie przyda się poszerzenie gamy modelowej nawet mimo ego że jej dwa modele radzą sobie świetnie i zgarniają wszystkie możliwe nagrody. Taki Suv alfy to może być coś bardzo ciekawego i rozchwytywanego.

carmati 2012-03-27

Możliwe jest że pod karoserią Giulietty testowane są jakieś nowe podzespoły a nie całkiem nowe auto. Chociaż swoją drogą SUV od Alfy na pewno wprowadziłby trochę zamieszania na rynku i byłby bardzo atrakcyjną alternatywą dla miłośników aut tego typu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Nowe Volvo S60 zadebiutowało
Kilka tygodni temu zadebiutowało nowe Volvo V60, a teraz przyszedł czas na wersję sedan. Model klasy średniej powalczy z takimi konkurentami jak Audi A4, Mercedes Klasy C czy BMW Serii 3.

Zalando Zalando