mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwszy miesiąc Logana w Polsce

Pierwszy miesiąc Logana w Polsce

Od momentu wprowadzenia na rynek polski, rozpoczęcie sprzedaży miało miejsce 18 lutego, Dacia Logan może poszczycić się liczbą ponad 600 wydanych samochodów. Logan osiągnął w marcu ponad 1,4% rynku.

Pierwszy miesiąc Logana w Polsce

Największą popularnością cieszy się najbogatsza wersja wyposażeniowa Laureate  (ponad 50% udziału w sprzedaży). Duże znaczenie ma też specjalna oferta serwisowa (cena pierwszego przeglądu 89 zł). Klienci chętnie korzystają z korzystnej oferty finansowania zakupu samochodu z wieloma opcjami: np. kredyt 3plus3: 30%/40%/30% lub pierwsza wpłata 51%, a następnie 299 zł miesięcznie przez trzy lata.

Ten niezły wynik, jak na obecne realia, jest potwierdzeniem wyników sprzedażowych we wszystkich krajach, w których model ten został wprowadzony począwszy od października 2004. Logan jest obecnie sprzedawany na większości rynków Europy Środkowej i Wschodniej (Bośnia, Chorwacja, Węgry, Macedonia, Mołdawia, Czechy, Serbia, Słowacja, Słowenia, Polska) oraz w Turcji, Syrii i Libanie. W 2005 roku Logan zostanie wprowadzony do sprzedaży w ponad dwudziestu krajach, w tym Rosji i Maroku, gdzie zostanie uruchomiona jego produkcja. Od wprowadzenia Logana do sprzedaży, zamówiło go ponad 45 000 klientów.

Przyjęcie tego modelu oraz przeprowadzone wśród klientów testy skłoniły Renault i Dacię do poszerzenia listy krajów, w których będzie wprowadzony Logan. Od czerwca 2005 Logan będzie sprzedawany w trzech krajach Europy Zachodniej (Francji, Niemczech i Hiszpanii) przez sieć punktów Renault. W późniejszym okresie nadejdzie kolej pozostałych krajów.

Zobacz ceny i specyfikację Dacii Logan

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.

Zalando Zalando