mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwszy miesiąc Logana w Polsce

Pierwszy miesiąc Logana w Polsce

Od momentu wprowadzenia na rynek polski, rozpoczęcie sprzedaży miało miejsce 18 lutego, Dacia Logan może poszczycić się liczbą ponad 600 wydanych samochodów. Logan osiągnął w marcu ponad 1,4% rynku.

Pierwszy miesiąc Logana w Polsce

Największą popularnością cieszy się najbogatsza wersja wyposażeniowa Laureate  (ponad 50% udziału w sprzedaży). Duże znaczenie ma też specjalna oferta serwisowa (cena pierwszego przeglądu 89 zł). Klienci chętnie korzystają z korzystnej oferty finansowania zakupu samochodu z wieloma opcjami: np. kredyt 3plus3: 30%/40%/30% lub pierwsza wpłata 51%, a następnie 299 zł miesięcznie przez trzy lata.

Ten niezły wynik, jak na obecne realia, jest potwierdzeniem wyników sprzedażowych we wszystkich krajach, w których model ten został wprowadzony począwszy od października 2004. Logan jest obecnie sprzedawany na większości rynków Europy Środkowej i Wschodniej (Bośnia, Chorwacja, Węgry, Macedonia, Mołdawia, Czechy, Serbia, Słowacja, Słowenia, Polska) oraz w Turcji, Syrii i Libanie. W 2005 roku Logan zostanie wprowadzony do sprzedaży w ponad dwudziestu krajach, w tym Rosji i Maroku, gdzie zostanie uruchomiona jego produkcja. Od wprowadzenia Logana do sprzedaży, zamówiło go ponad 45 000 klientów.

Przyjęcie tego modelu oraz przeprowadzone wśród klientów testy skłoniły Renault i Dacię do poszerzenia listy krajów, w których będzie wprowadzony Logan. Od czerwca 2005 Logan będzie sprzedawany w trzech krajach Europy Zachodniej (Francji, Niemczech i Hiszpanii) przez sieć punktów Renault. W późniejszym okresie nadejdzie kolej pozostałych krajów.

Zobacz ceny i specyfikację Dacii Logan

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Kodiaq – 5 gwiazdek w teście Euro NCAP
Skoda Kodiaq – 5 gwiazdek w teście Euro NCAP
Największy SUV czeskiego producenta został niedawno rozbity przez organizację Euro NCAP. Model Kodiaq został nagrodzony maksymalną notą pięciu gwiazdek. To już siódmy model Skody, który otrzymał taką ocenę.