mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwszy szkic Kii Pro_cee'd

Pierwszy szkic Kii Pro_cee'd

Nowa Kia cee'd jest już dostępna na rynku w sprzedaży. Poprzednia generacja zwojowała rynek również dzięki wersji trzydrzwiowej. Oto pierwsza wizualizacja nowego Pro_cee'da.

Pierwszy szkic Kii Pro_cee'd
Na przedstawionym szkicu nowej Kii Pro_cee'd można dostrzec, że linia nadwozia będzie podobna do wersji 5-drzwiowej. Z tą różnicą, że sekcja boczna będzie posiadać bardziej sportowy wygląd, a tył zyskał agresywniejsze linię niż te w cee'dzie.

Pod maskę trafi nowa jednostka napędowa znana z 5-drzwiowej Kii cee'd, czyli silnik czterocylindrowy 1.6 turbo T-GDI. W Pro_cee'dzie motor ten prawdopodobnie będzie dostarczał ok. 183 KM mocy i będzie sparowany z 6-biegowym manualem lub skrzynią automatyczną, dwusprzęgłową również o 6-przełożeniach.

Pro_cee'd zapowiada się bardzo ciekawie i śmiało można powiedzieć, że auto również w drugiej generacji odniesie sukces. Szkoda, że jak na razie Kia nie przewiduje opracowania hothatcha bazującego na tym modelu. W segmencie Golfa GTI przydałaby się świeża krew.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia cee'd
Kia cee'd
Cena podstawowa już od: 56 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Kia cee'd
Kia cee'd
Cena podstawowa już od: 56 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Kia Lotos Race 2017 - niebawem start

Aktualności 2017-02-02

Kia Picanto X-Line już dostępna

Kia Picanto X-Line już dostępna

Aktualności 2018-02-01

Komentuj:

~wacław 2012-06-18

Też mnie to ubawiło. "Rynka" zostało poprawione - brawo, ale to chyba jednak ICHNI autor. :-D My używamy rodzimego języka nieco inaczej. Chociaż... "dostępna na rynku w sprzedaży" może i może być w odróżnieniu od "dostępna na rynku bez możliwości kupna" na przykład. :-))) A może pójdziemy na kompromis - "jest już w sprzedaży" po prostu...? Jednak "zwojowała rynek" czy "agresywniejsze linię" i mnie nie bardzo pasuje. "Zawojowała" - proszę bardzo, podobnie jak "agresywniejsze linie", albo "agresywniejszą linię". Tym niemniej szacunek dla innostrańca, który językiem polskim i tak włada lepiej niż niejeden rodzimy... tfurca. :-> Artykuł taki sobie i stąd zapewne te dywagacje na temat formy a nie treści.

~kowal 2012-06-17

~raiders z ciemnogrodu - taaa... a niektórym został krótki - i to może być powód do płaczu. :-)))

~kowal 2012-06-17

"dostępna na rynku w sprzedaży", "zwojowała rynka", "agresywniejsze linię"... Że z pewną taką nieśmiałością zapytam - ten tekst pisał nasz twórca czy ichni...? :-> Pozdrawiam, k.

~raiders z ciemnogrodu 2012-06-16

A My POLACZKI CO MAMY ? SRY zostały nam długi :(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.