mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pierwszy szkic Kii Pro_cee'd

Pierwszy szkic Kii Pro_cee'd

Nowa Kia cee'd jest już dostępna na rynku w sprzedaży. Poprzednia generacja zwojowała rynek również dzięki wersji trzydrzwiowej. Oto pierwsza wizualizacja nowego Pro_cee'da.

Pierwszy szkic Kii Pro_cee'd
Na przedstawionym szkicu nowej Kii Pro_cee'd można dostrzec, że linia nadwozia będzie podobna do wersji 5-drzwiowej. Z tą różnicą, że sekcja boczna będzie posiadać bardziej sportowy wygląd, a tył zyskał agresywniejsze linię niż te w cee'dzie.

Pod maskę trafi nowa jednostka napędowa znana z 5-drzwiowej Kii cee'd, czyli silnik czterocylindrowy 1.6 turbo T-GDI. W Pro_cee'dzie motor ten prawdopodobnie będzie dostarczał ok. 183 KM mocy i będzie sparowany z 6-biegowym manualem lub skrzynią automatyczną, dwusprzęgłową również o 6-przełożeniach.

Pro_cee'd zapowiada się bardzo ciekawie i śmiało można powiedzieć, że auto również w drugiej generacji odniesie sukces. Szkoda, że jak na razie Kia nie przewiduje opracowania hothatcha bazującego na tym modelu. W segmencie Golfa GTI przydałaby się świeża krew.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Kia cee'd
Kia cee'd
Cena podstawowa już od: 56 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.
Kia cee'd
Kia cee'd
Cena podstawowa już od: 56 990 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-5dr. kombi-5dr.

Podobne wiadomości:

Kia Picanto X-Line już dostępna

Kia Picanto X-Line już dostępna

Aktualności 2018-02-01

Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo, Toyota...

auto motor i sport 0000-00-00

Maluchy do boju! Wśród najmniejszych i najtańszych samochodów jest dokładnie tak samo jak wśród aut z silnikami o mocy kilkuset koni - liczą się tylko twarde argumenty. Fiat Panda, Kia Picanto, Skoda Citigo i Toyota Aygo, czyli jeden z najgorętszych testów porównawczych tego roku.

Komentuj:

~wacław 2012-06-18

Też mnie to ubawiło. "Rynka" zostało poprawione - brawo, ale to chyba jednak ICHNI autor. :-D My używamy rodzimego języka nieco inaczej. Chociaż... "dostępna na rynku w sprzedaży" może i może być w odróżnieniu od "dostępna na rynku bez możliwości kupna" na przykład. :-))) A może pójdziemy na kompromis - "jest już w sprzedaży" po prostu...? Jednak "zwojowała rynek" czy "agresywniejsze linię" i mnie nie bardzo pasuje. "Zawojowała" - proszę bardzo, podobnie jak "agresywniejsze linie", albo "agresywniejszą linię". Tym niemniej szacunek dla innostrańca, który językiem polskim i tak włada lepiej niż niejeden rodzimy... tfurca. :-> Artykuł taki sobie i stąd zapewne te dywagacje na temat formy a nie treści.

~kowal 2012-06-17

~raiders z ciemnogrodu - taaa... a niektórym został krótki - i to może być powód do płaczu. :-)))

~kowal 2012-06-17

"dostępna na rynku w sprzedaży", "zwojowała rynka", "agresywniejsze linię"... Że z pewną taką nieśmiałością zapytam - ten tekst pisał nasz twórca czy ichni...? :-> Pozdrawiam, k.

~raiders z ciemnogrodu 2012-06-16

A My POLACZKI CO MAMY ? SRY zostały nam długi :(

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.