mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Piłka kopana Toyoty

Piłka kopana Toyoty

Szarżujące środkiem Aygo podaje piłkę na lewe skrzydło gdzie "I-go" drybluje sprawnie między dwoma obrońcami i dośrodkowuje do "ajgo", które pięknym strzałem z volleya kieruje footballówkę wprost do bramki przeciwnika! Gol! Gol!

Piłka kopana Toyoty

Iście komiczny pomysł wpadł do głowy specom od reklamy pracującym dla Toyoty: niech nasz nowy model zagra mecz w piłkę nożną.

Dobrze, tyle tylko, że samochody to nie ludzie... więc przygotujemy większą piłkę. W ten sposób 10 aut podzielonych na dwa zespoły spotkało się na tafli lotniska z dwoma odpowiednich rozmiarów bramkami.

I trzeba przyznać, że obydwie drużyny dawały sobie świetnie radę. Jedna, złożona z redaktorów brytyjskich tytułów motoryzacyjnych, druga, w której "grali" kierowcy wyścigowi. Zespoły na pewno tańsze niż te złożone z wielkich nazwisk światowej murawy

Co prawda nie obyło się bez drobnych fauli, otarć i zadrapań, ale czego się nie robi, by wygrać mecz. Tym bardziej, że angielscy fanatyczni kibice piłki nożnej łatwiej mają się w ten sposób przekonać do taniej, miejskiej Toyoty Aygo.

Tematy w artykule: piłka nożna

Podobne wiadomości:

Nissan z Manchesterem City

Nissan z Manchesterem City

Aktualności 2014-07-17

FC Barcelona i Audi A3 Sportback e-tron

FC Barcelona i Audi A3 Sportback e-tron

Aktualności 2014-11-28

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.