mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Piłka kopana Toyoty

Piłka kopana Toyoty

Szarżujące środkiem Aygo podaje piłkę na lewe skrzydło gdzie "I-go" drybluje sprawnie między dwoma obrońcami i dośrodkowuje do "ajgo", które pięknym strzałem z volleya kieruje footballówkę wprost do bramki przeciwnika! Gol! Gol!

Piłka kopana Toyoty

Iście komiczny pomysł wpadł do głowy specom od reklamy pracującym dla Toyoty: niech nasz nowy model zagra mecz w piłkę nożną.

Dobrze, tyle tylko, że samochody to nie ludzie... więc przygotujemy większą piłkę. W ten sposób 10 aut podzielonych na dwa zespoły spotkało się na tafli lotniska z dwoma odpowiednich rozmiarów bramkami.

I trzeba przyznać, że obydwie drużyny dawały sobie świetnie radę. Jedna, złożona z redaktorów brytyjskich tytułów motoryzacyjnych, druga, w której "grali" kierowcy wyścigowi. Zespoły na pewno tańsze niż te złożone z wielkich nazwisk światowej murawy

Co prawda nie obyło się bez drobnych fauli, otarć i zadrapań, ale czego się nie robi, by wygrać mecz. Tym bardziej, że angielscy fanatyczni kibice piłki nożnej łatwiej mają się w ten sposób przekonać do taniej, miejskiej Toyoty Aygo.

Tematy w artykule: piłka nożna

Podobne wiadomości:

Dwie piłkarskie gwiazdy ambasadorami Nissana

Dwie piłkarskie gwiazdy ambasadorami Nissana

Aktualności 2014-08-13

Volkswageny dla klubu Bundesligi

Volkswageny dla klubu Bundesligi

Aktualności 2014-08-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.