mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pilkington Polska - Perła Gospodarki

Pilkington Polska - Perła Gospodarki

Pilkington Polska została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu Perły Polskiej Gospodarki. W konkursie wyróżnia się najlepsze, największe i najbardziej dynamiczne przedsiębiorstwa, będące motorami gospodarki naszego kraju. Oceniano między innymi tempo wzrostu przychodów, rentowność sprzedaży oraz wydajność pracy.

Pilkington Polska - Perła Gospodarki

"To wyróżnienie jest świadectwem jakości i efektów naszej pracy, pracy nas wszystkich. Możemy być dumni, że Pilkington jest widoczny na rynku i tak wysoko oceniany" - powiedział Ireneusz Skwarek, prezes Pilkington Polska. "Trafiając na listę najlepszych udowodniliśmy, że należymy do najlepszych w swojej klasie" - dodał.

Pilkington istnieje na polskim rynku już ponad 10 lat, dostarczając szkło głównie dla budownictwa oraz przemysłu samochodowego. Produkcja metodą float - najnowocześniejszą dostępną technologią na świecie - pozwala na wytwarzanie szkła płaskiego o wysokiej jakości. W ciągu minionej dekady spółka stała się jednym z najprężniej działających producentów szkła w Polsce, o znaczącym udziale w rynku. Pilkington Polska zatrudnia dziś około 211 osób.

Jako pierwszy w Polsce producent szkła płaskiego Pilkington Polska otrzymał Certyfikaty ISO 9002 oraz ISO 14001. W tym roku zakład otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania programu ISO.

Firma szczyci się swoimi osiągnięciami w zakresie bezpieczeństwa w pracy - w okresie ostatnich 6 lat nie zanotowano żadnego wypadku przy pracy.

Przeczytaj także:

PAP z Sandomierza: Nr 1 w Europie (2005-08-22)


 


Podobne wiadomości:

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Aktualności 2014-12-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Suzuki Swift Sport zadebiutuje jesienią
Japoński producent poszerza ofertę swojego najpopularniejszego modelu. Nowa generacja Suzuki Swift będzie dostępna w wersji Sport. Samochód zadebiutuje już jesienią na salonie we Frankfurcie.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech