mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pilkington Polska - Perła Gospodarki

Pilkington Polska - Perła Gospodarki

Pilkington Polska została wyróżniona w tegorocznej edycji konkursu Perły Polskiej Gospodarki. W konkursie wyróżnia się najlepsze, największe i najbardziej dynamiczne przedsiębiorstwa, będące motorami gospodarki naszego kraju. Oceniano między innymi tempo wzrostu przychodów, rentowność sprzedaży oraz wydajność pracy.

Pilkington Polska - Perła Gospodarki

"To wyróżnienie jest świadectwem jakości i efektów naszej pracy, pracy nas wszystkich. Możemy być dumni, że Pilkington jest widoczny na rynku i tak wysoko oceniany" - powiedział Ireneusz Skwarek, prezes Pilkington Polska. "Trafiając na listę najlepszych udowodniliśmy, że należymy do najlepszych w swojej klasie" - dodał.

Pilkington istnieje na polskim rynku już ponad 10 lat, dostarczając szkło głównie dla budownictwa oraz przemysłu samochodowego. Produkcja metodą float - najnowocześniejszą dostępną technologią na świecie - pozwala na wytwarzanie szkła płaskiego o wysokiej jakości. W ciągu minionej dekady spółka stała się jednym z najprężniej działających producentów szkła w Polsce, o znaczącym udziale w rynku. Pilkington Polska zatrudnia dziś około 211 osób.

Jako pierwszy w Polsce producent szkła płaskiego Pilkington Polska otrzymał Certyfikaty ISO 9002 oraz ISO 14001. W tym roku zakład otrzymał certyfikat Zintegrowanego Systemu Zarządzania programu ISO.

Firma szczyci się swoimi osiągnięciami w zakresie bezpieczeństwa w pracy - w okresie ostatnich 6 lat nie zanotowano żadnego wypadku przy pracy.

Przeczytaj także:

PAP z Sandomierza: Nr 1 w Europie (2005-08-22)


 


Podobne wiadomości:

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Inwestycja Volkswagena największą w 2014 roku

Aktualności 2014-12-15

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę motoryzacyjną w Polsce

Kryzys na Wschodzie wpływa na branżę...

Aktualności 2015-05-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Nowa Kia Ceed w Genewie - pierwsze zdjęcia
Już za kilka tygodni na salonie motoryzacyjnym w Genewie zadebiutuje nowe wcielenie koreańskiego przedstawiciela segmentu aut kompaktowych. Kolejne wcielenie Kii Ceed pojawi się w dwóch wersjach nadwoziowych.