mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pirat-motocyklista złapany!

Pirat-motocyklista złapany!

Motocykliści często zapominają o tym, że nie są bezkarni. Po raz kolejny udowodniła to dolnośląska policja zatrzymując po pościgu 21-letniego, nietrzeźwego motocyklistę, który szarżował ulicami miasta, mając na głowie sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz 1,5 promila we krwi.

Pirat-motocyklista złapany!

Wczoraj około północy policjanci zauważyli go szarżującego ulicami, wobec czego postanowili go skontrolować. Zlekceważył on jednak sygnały dźwiękowe i świetlne policjantów do zatrzymania, a na dodatek zaczął przed nimi uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za uciekinierem.

Motocyklista został zatrzymany na jednej z dróg wjazdowych z Oławy. Próbował wtedy nieprzepisowo wyprzedzić samochód ciężarowy. Podczas kontroli ujawniono, że 21 letni mieszkaniec jednej z podoławskiej prowincji miał nałożony zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 1,5 promila alkoholu w organiźmie.

Czytaj także:

Dzień "uciekinierów" (2007-07-03)

8-latek prowadził auto z pijanym ojcem (2007-04-05)

Pirat drogowy bez szans (2007-03-21)

Komentuj:

~Grzes 2007-07-14

Tak 3mac nie damy sie drogi sa nasze

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.