mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pirelli szuka talentów

Pirelli szuka talentów

Do pierwszego Grand Prix pozostało jeszcze kilka tygodni. Tymczasem, aby skrócić fanom F1 czas oczekiwania, firma Pirelli zorganizowała międzynarodowy konkurs dla uzdolnionych plastycznie i pomysłowych ludzi.

Pirelli szuka talentów
27 marca na torze Albert Park w Melbourne, po 20 latach nieobecności, Pirelli oficjalnie powróci do wyścigów. Tymczasem, aby skrócić fanom F1 czas oczekiwania, firma zorganizowała międzynarodowy konkurs dla uzdolnionych plastycznie i pomysłowych ludzi. Na czym polega wyzwanie? Należy stworzyć projekt grafiki pokazowego bolidu F1 Pirelli.Wyjątkowość zadania tkwi jednak nie w zdolnościach plastycznych, a kreatywnym myśleniu. Tematem przewodnim konkursu ma być bowiem jak najlepsza wizualizacja osobowości marki Pirelli. Właśnie tak, osobowości! Pirelli jest nowatorskie, prowokacyjne, kontrowersyjne i kosmopolityczne – taki też ma być sam projekt. Bolid pokazowy stworzony według nagrodzonego wzoru będzie prezentowany na wystawach i targach w całej Europie, a zwycięzca otrzyma 3800 dolarów. Dla zainteresowanych udziałem w konkursie Pirelli stworzyło stronę www.pitline.pirelli.com, na której chętni mogą się zarejestrować. Trzeba działać szybko, bo czas ucieka. Konkurs trwa do 21 marca.
Tematy w artykule: opony Pirelli Pirelli Formula 1

Podobne wiadomości:

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Nico Rosberg nowym menedżerem Roberta Kubicy

Aktualności 2017-09-20

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Robert Kubica pojedzie bolidem Williamsa

Aktualności 2017-10-03

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.