mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Płyn do spryskiwaczy BP - niezbędnik kierowcy

Płyn do spryskiwaczy BP - niezbędnik kierowcy

Dobry płyn do spryskiwaczy powinien nie tylko czyścić szybę. Musi też być bezpieczny dla Ciebie, środowiska i auta – taki płyn znajdziesz na stacjach BP.

Płyn do spryskiwaczy BP - niezbędnik kierowcy

Jeśli kupisz płyn do spryskiwaczy na stacjach paliw BP, masz pewność, że ma on certyfikat jakości niemieckiej jednostki badawczo-certyfikacyjnej DEKRA. W trakcie badań sprawdza ona, jak szybko płyn czyści szybę z typowych zabrudzeń, temperaturę jego zapłonu, sposób zabezpieczenia opakowania oraz wpływ płynu na lakier samochodowy i plastikowe elementy karoserii. Obecność logo organizacji DEKRA na opakowaniu potwierdza, że płyn do spryskiwaczy BP spełnia najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Więcej informacji o bezpiecznych płynach BP – na stronie www.bp.pl


Praktyczny korek
Płyny do spryskiwaczy dostępne na stacjach BP mają opakowania z wbudowanym korkolejkiem. Jest on tak ukształtowany, by wlewanie płynu do zbiornika w aucie było łatwiejsze – nie potrzeba do tego osobnego lejka.

 

 Z nanopowłoką
Nowy letni płyn do spryskiwaczy BP Prestige po każdym umyciu szyby pozostawia na niej niewidoczną dla oka powłokę hydrofobową. Sprawia ona, że woda błyskawicznie spływa, a brud nie przywiera do szyby i łatwo go usunąć.

  

Konkurs!
Wejdź na stronę auto-motor-i-sport.pl/konkurs-bp i weź udział w konkursie! Do wygrania jest 20 kart podarunkowych BP SuperCard o wartości 100 zł każda!

 


Podobne wiadomości:

Zimno - źle, ciepło - jeszcze gorzej

Zimno - źle, ciepło - jeszcze gorzej

Technika 2008-04-25

Pożegnaliśmy już na dobre zimę, zatem jest to ten moment, kiedy mogą się ujawnić wszelkie usterki czy wady układu chłodzenia silnika. Każda podejrzana zmiana wskaźnika temperatury powinna niepokoić, bowiem jazda na niedogrzanym lub przegrzanym silniku może się zakończyć poważną awarią.

Nowa Skoda Superb: Kolejna rewolucja?

Nowa Skoda Superb: Kolejna rewolucja?

Premiery 2008-05-20

Przed 2001 rokiem Skoda raczej nie kojarzyła się z segmentem samochodów luksusowych. Wtedy nieoczekiwanie na rynku pojawił się Superb. Spodobał się wielu dyrektorom, prezesom, a nawet politykom i narobił niezłego zamieszania. Po siedmiu latach i 130 tysiącach sprzedanych egzemplarzy debiutuje Skoda Superb drugiej generacji.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
W pogoni za wydajnością
W pogoni za wydajnością
Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocy silników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa i zmniejszając emisję spalin.