mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Po kolejne zwycięstwo!

Po kolejne zwycięstwo!

W najbliższy weekend szwajcarski zespół Kessel Racing startujący w serii Internationa GT Open wystartuje na torze Autódromo Internacional do Algarve niedaleko miasta Portimão. za sterami żółto-czerwonego Ferrari 458 Italia zsiądą Michał Broniszewski i Philipp Peter.

Po kolejne zwycięstwo!

Michał Broniszewski: “ Znam tor Algarve.  Ścigałem się tam pod koniec 2009 roku, w ostatniej rundzie mistrzostw.  Był to mój pierwszy start samochodem klasy Super GT czyli FIA GT2, bo już wcześniej w Barcelonie zapewniliśmy sobie tytuł mistrzowski w GTS.  Pamiętam wyjątkowo trudny ostatni zakręt – bardzo szybki, w którym samochód mocno odciążony dosłownie frunął bokiem nad nawierzchnią, co było emocjonujące, ale i niebezpieczne!

W ten weekend chcemy zaprezentować się w Portugalii z jak najlepszej strony.  Liczymy na dużą porcję punktów.  Pokazaliśmy wielokrotnie w tym sezonie, że jeżeli samochód nie zawiedzie, stać nas na najwyższe miejsca w wyścigach.  Kilka razy byliśmy nawet dosłownie o włos od zwycięstwa, ale pech odbierał nam wygraną.  Tak było choćby w lipcu na torze Brands Hatch.  Chyba nikt nie ma wątpliwości, że stać nas na wiele.  Zwycięstwo w klasie w drugim wyścigu poprzedniej rundy w Austrii, dodało nam jeszcze więcej wiary w nasze możliwości."

Tematy w artykule: 458 Italia

Podobne wiadomości:

Ferrari 458 niczym rekin

Ferrari 458 niczym rekin

Samochody luksusowe 2015-01-13

Ferrari naciąga na drogie opcje

Ferrari naciąga na drogie opcje

Samochody luksusowe 2014-11-25

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Nowa Dacia Duster – znamy pełny, polski cennik
Siedem lat po premierze Dacii Duster pierwszej generacji, przyszedł czas na wprowadzenie kolejnego modelu. Polski importer podał właśnie pełny, oficjalny cennik modelu. Czy będzie drożej?