mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Poczuj się jak pilot rajdowy

Poczuj się jak pilot rajdowy

Sieć restauracji Burger King organizuje dla wszystkich fanów czterech kółek imprezę rajdową, która odbędzie się w sobotę, 24 lipca, o godzinie 11.00, na Lotnisku Czyżyny w Krakowie. Jej główną atrakcją będzie możliwość sprawdzenia się w roli pilota rajdowego u boku wielokrotnego mistrza Polski i Słowacji – Grzegorza Grzyba.

Poczuj się jak pilot rajdowy
Podczas rajdowej imprezy dziesięciu szczęśliwców będzie miało szansę doświadczyć na własnej skórze, jakie to uczucie siedzieć na fotelu pilota w  zawodowym aucie rajdowym. Kierowcą samochodu będzie wielokrotny Mistrz Polski i Słowacji – Grzegorz Grzyb. Co-drive samochodem Lancer Evo to gratka dla wszystkich fanów sportów rajdowych i motoryzacji.

Zaproszenia na co-drive można wygrać na fan page’u marki Burger King na Facebooku oraz w konkursie na portalu Sport24.pl. Natomiast każda osoba, która 24 lipca przybędzie na Lotnisko Czyżyny z paragonem z Burger King, potwierdzającym zakup przynajmniej jednego, dowolnego burgera, będzie mogła wziąć udział w losowaniu dwóch co-drive’ów.

Wymagająca trasa przejazdu na Lotnisku Czyżyny pozwoli Grzegorzowi Grzybowi wykrzesać z rajdowego Lancera Evo sto procent możliwości, a każdy z uczestników przejazdu będzie miał okazję poczuć niesamowity skok adrenaliny.

 „Kibice często nie zdają sobie sprawy, jak wiele w czasie rajdu zależy od pilota” – mówi Grzegorz Grzyb. – „To szalenie odpowiedzialna rola, bo to pilot  podejmuje większość decyzji i od niego zależą losy zespołu. Niestety, nadal wiele osób identyfikuje zwycięski team wyłącznie z kierowcą.”

Organizatorzy przygotowali dla uczestników także wiele innych, równie emocjonujących atrakcji, takich jak: wyścigi na quadach, rywalizacja z najlepszymi kierowcami świata w wirtualnym rajdzie oraz konkurencja żywcem wyjęta z rajdowego Pit stopu – zmiana kół na czas. Dla zwycięzców poszczególnych konkurencji Burger King ufundował atrakcyjne  nagrody.
Tematy w artykule: Lancer rajd Grzegorz Grzyb

Podobne wiadomości:

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Tych ludzi w roku 2015 straciła motoryzacja

Aktualności 2015-10-31

Nowy Mitsubishi Lancer jednak w drodze

Nowy Mitsubishi Lancer jednak w drodze

Aktualności 2015-06-10

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Jak dobrze sprzedać samochód? - rady o których warto pamiętać
Jak dobrze sprzedać samochód? - rady o których warto pamiętać
Radzimy jak odpowiednio przygotować samochód do sprzedaży, ustalić cenę i stworzyć ogłoszenie wystrzegając się prostych błędów. Oto kilka wskazówek.