mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Podobno kryzys się skończył

Podobno kryzys się skończył

Przynajmniej raz w tygodniu, ktoś z wysoko postawionych osób w koncernach motoryzacyjnych zapowiada, że idzie ku lepszemu. Targi w Bolonii pokazują jednak, że nie do końca tak chyba jest.

Podobno kryzys się skończył
Z powodu małej liczby wystawców motor show w Bolonii w tym roku się nie odbędzie. Małe zainteresowanie producentów sprawiło, że nie dojdzie do inauguracji 38. edycji tej imprezy.

Targi w Bolonii miały odbyć się w dniach 3-9 grudnia. Jednak w ostatnich latach sprzedaż aut nowych we Włoszech spadła. To powoduje, że producenci i importerzy na tamtym rynku ostrożnie liczą każdy grosz. W 2009 roku targi w Bolonii zostały skrócone do pięciu dni z powodu kryzysu. W zeszłym roku w Bolonii wystawców było 133, podczas gdy w zeszłym miesiącu na targach we Frankfurcie było 1000 firm prezentujących swoje produkty.

Czy brak w kalendarzu targów w Bolonii sprawia, że mamy się czego obawiać? Nie do końca, gdyż takie imprezy jak Genewa, Detroit, Paryż czy Frankfurt będą nadal oblegane przez zarówno producentów, jak i odwiedzających. Po prostu rynek wystawowy musi się przesiać i przerzedzić.
Tematy w artykule: targi motoryzacyjne

Podobne wiadomości:

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Aktualności 2014-03-29

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Co Kowalski w Genewie zobaczyć powinien?

Aktualności 2014-03-04

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross