mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Podobno kryzys się skończył

Podobno kryzys się skończył

Przynajmniej raz w tygodniu, ktoś z wysoko postawionych osób w koncernach motoryzacyjnych zapowiada, że idzie ku lepszemu. Targi w Bolonii pokazują jednak, że nie do końca tak chyba jest.

Podobno kryzys się skończył
Z powodu małej liczby wystawców motor show w Bolonii w tym roku się nie odbędzie. Małe zainteresowanie producentów sprawiło, że nie dojdzie do inauguracji 38. edycji tej imprezy.

Targi w Bolonii miały odbyć się w dniach 3-9 grudnia. Jednak w ostatnich latach sprzedaż aut nowych we Włoszech spadła. To powoduje, że producenci i importerzy na tamtym rynku ostrożnie liczą każdy grosz. W 2009 roku targi w Bolonii zostały skrócone do pięciu dni z powodu kryzysu. W zeszłym roku w Bolonii wystawców było 133, podczas gdy w zeszłym miesiącu na targach we Frankfurcie było 1000 firm prezentujących swoje produkty.

Czy brak w kalendarzu targów w Bolonii sprawia, że mamy się czego obawiać? Nie do końca, gdyż takie imprezy jak Genewa, Detroit, Paryż czy Frankfurt będą nadal oblegane przez zarówno producentów, jak i odwiedzających. Po prostu rynek wystawowy musi się przesiać i przerzedzić.
Tematy w artykule: targi motoryzacyjne

Podobne wiadomości:

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Rekordowe Poznań Motor Show 2014

Aktualności 2014-04-01

Targi Los Angeles 2015 - Top  7 premierowych modeli

Targi Los Angeles 2015 - Top 7 premierowych...

Aktualności 2015-11-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.