mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

"Economy Service Van” i „Trucks you can trust” to akcje serwisowe ogłoszone przez Mercedes-Benz. Dzięki nim serwisowanie samochodów dostawczych i ciężarowych jest jeszcze prostsze i jeszcze bardziej kompleksowe.

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz
Dla przedsiębiorców najważniejsze w pojazdach użytkowych są ekonomia i niezawodność. Wychodząc tym wymaganiom naprzeciw, Mercedes-Benz ogłasza dwie nowe akcje serwisowe: „Economy Service Van” i „Trucks you can trust”. W ramach tej nowej oferty, Klienci odpowiednio samochodów dostawczych i ciężarowych, mogą korzystać z jeszcze bardziej kompleksowej obsługi.
W ramach nowej oferty, Klient ma do wyboru paletę atrakcyjnych pogwarancyjnych pakietów serwisowych. Dzięki nim może on sobie zapewnić wszystkie podstawowe przeglądy i wymiany części eksploatacyjnych: od olejów z kompletem filtrów, przez wymianę samych klocków hamulcowych bądź w komplecie z tarczami hamulcowymi, aż po wymianę amortyzatorów. Dzięki możliwości nabycia kompleksowych pakietów, Klient ma możliwość uzyskania jeszcze bardziej atrakcyjnych cen.
Nowe formuły serwisowe zapewniają nie tylko niższe, ale i bardziej przewidywalne oraz stabilne ceny. Dzieje się tak m.in. uniezależnieniu stawek od zmian kursów walut oraz ujednolicenie ich we wszystkich autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz. W ten sposób wykupując odpowiedni pakiet, Klient ma pewność obsługi na najwyższym poziomie i w stałej cenie w całym kraju.
Poza pogwarancyjnymi pakietami serwisowymi, Autoryzowane Serwisy Mercedes-Benz mają do zaoferowania pakiety części, Oryginalne Części Mercedes-Benz, części EconomyLine, części karoseryjne, a także usługi serwisowe takie jak: CharterWay, Ubezpieczenie Kosztów Napraw czy MobilityGo dla samochodów dostawczych, który teraz obowiązuje nawet w 3 i 4 roku eksploatacji pojazdu.

Podobne wiadomości:

Mercedes Klasa E W213 – brak weny u projektantów

Mercedes Klasa E W213 – brak weny u...

Premiery 2016-01-11

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z gwiazdą

Mercedes Citan 111 CDI – przedsiębiorczość z...

Testy samochodów 2015-12-09

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.