mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz

"Economy Service Van” i „Trucks you can trust” to akcje serwisowe ogłoszone przez Mercedes-Benz. Dzięki nim serwisowanie samochodów dostawczych i ciężarowych jest jeszcze prostsze i jeszcze bardziej kompleksowe.

Pogwarancyjny serwis Mercedes-Benz
Dla przedsiębiorców najważniejsze w pojazdach użytkowych są ekonomia i niezawodność. Wychodząc tym wymaganiom naprzeciw, Mercedes-Benz ogłasza dwie nowe akcje serwisowe: „Economy Service Van” i „Trucks you can trust”. W ramach tej nowej oferty, Klienci odpowiednio samochodów dostawczych i ciężarowych, mogą korzystać z jeszcze bardziej kompleksowej obsługi.
W ramach nowej oferty, Klient ma do wyboru paletę atrakcyjnych pogwarancyjnych pakietów serwisowych. Dzięki nim może on sobie zapewnić wszystkie podstawowe przeglądy i wymiany części eksploatacyjnych: od olejów z kompletem filtrów, przez wymianę samych klocków hamulcowych bądź w komplecie z tarczami hamulcowymi, aż po wymianę amortyzatorów. Dzięki możliwości nabycia kompleksowych pakietów, Klient ma możliwość uzyskania jeszcze bardziej atrakcyjnych cen.
Nowe formuły serwisowe zapewniają nie tylko niższe, ale i bardziej przewidywalne oraz stabilne ceny. Dzieje się tak m.in. uniezależnieniu stawek od zmian kursów walut oraz ujednolicenie ich we wszystkich autoryzowanych serwisach Mercedes-Benz. W ten sposób wykupując odpowiedni pakiet, Klient ma pewność obsługi na najwyższym poziomie i w stałej cenie w całym kraju.
Poza pogwarancyjnymi pakietami serwisowymi, Autoryzowane Serwisy Mercedes-Benz mają do zaoferowania pakiety części, Oryginalne Części Mercedes-Benz, części EconomyLine, części karoseryjne, a także usługi serwisowe takie jak: CharterWay, Ubezpieczenie Kosztów Napraw czy MobilityGo dla samochodów dostawczych, który teraz obowiązuje nawet w 3 i 4 roku eksploatacji pojazdu.

Podobne wiadomości:

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

Premiery 2016-03-16

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Mercedes Klasa E W 213 - znamy polskie ceny!

Aktualności 2016-01-22

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Bezpieczna podróż ze zwierzętami
Zwierzęta są bardzo często traktowane jako pełnoprawni członkowie rodziny. Niezależnie od tego, czy podróżujemy z psem, kotem, chomikiem czy świnką morską - ważne jest bezpieczeństwo, ponieważ często nasi pupile podróżują w warunkach zagrażających ich życiu i zdrowiu. Na co więc warto zwrócić szczególną uwagę podczas planowania takich eskapad?