mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pół miliona piątego Camaro i szósta generacja w drodze!

Pół miliona piątego Camaro i szósta generacja w drodze!

Przy okazji przygotowań do celebracji wyprodukowania półmilionowego egzemplarza piątej generacji Camaro, Chevrolet mignął nam obrazem jego następcy. Kolejne wcielenie "pony cara" zobaczymy w pełnej krasie już niebawem!

Pół miliona piątego Camaro i szósta generacja w drodze!
Aktualne, piąte Camaro weszło szturmem na rynek amerykański w 2009 roku i szybko przejęło od Forda Mustanga koronę króla segmentu aut sportowych w USA. Od tej pory nie dało szans konkurentom i, mimo z górą 5-letniego stażu, nadal notuje wzrost słupków sprzedaży.

Jednak kres tego wcielenia auta jest już bliski i oto Chevrolet zapowiada jego szóstą generację na filmie podsumowującym sukcesy poprzednika. Szkoda, że widać tak niewiele, ale takie informacje muszą być dawkowane delikatnie. Mimo kamuflażu widzimy sylwetkę podobną do dotychczasowego auta, z nieco niższym, jeszcze bardziej agresywnym przodem. Chevroleta Camaro numer 6 poznamy dokładniej wiosną bieżącego roku.
 

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Auto Digilab - tak wygląda przyszłość mobilności
Skoda Auto Digilab - tak wygląda przyszłość mobilności
Skoda opracowała program o nazwie Strategia 2025, który ma kształtować przyszłość czeskiej marki w kolejnych latach. Żeby jeszcze lepiej wykorzystywać cyfrowe technologie w działalności marki, w Pradze powstał DigiLab.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech