mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polacy wśród najlepszych w Toyocie

Polacy wśród najlepszych w Toyocie

W siedzibie Toyoty Motor Europe (TME) w Brukseli rozegrano dwa konkursy w kategoriach najlepszego doradcy serwisowego i najlepszego sprzedawcy Europy 2008. Po raz kolejny w samej czołówce znaleźli się przedstawiciele polskiej sieci dealerów Toyoty.

Konkursy rozgrywane w Brukseli są europejskim finałem dla Mistrzów Toyoty wyłonionych w konkursach krajowych. TME przeprowadza 5 kategorii Konkursów: sprzedawca samochodów, doradca serwisowy, mechanik, technik lakiernictwa oraz technik blacharstwa. W Europie  startują przedstawiciele wszystkich europejskich rynków. Po serii testów i ćwiczeń krajowych najlepsi specjaliści spotykają się w siedzibie głównej TME, by rywalizować o pierwsze miejsce w Europie.

Mariusz Wójcik ze stacji Toyoty Auto Park Lublin zdobył tytuł vice Mistrza w konkursie na Najlepszego Sprzedawcę Europy 2008, ustępując pozycji jedynie przedstawicielowi Finlandii. W konkursie wystartowało 18 zwycięzców eliminacji krajowych, którzy mieli do wykonania pięć zadań sprawdzających wiedzę o produkcie i technologii Toyoty, znajomość procedur obsługi klienta, promocji działań Toyoty na rzecz ochrony środowiska oraz wyjątkowe umiejętności sprzedaży na przykładzie trzech modeli Toyoty: Auris, Aygo i Prius.

Równie wymagający był konkurs na Najlepszego Doradcę Serwisowego Europy 2008, w którym Marcin Okoń z Toyoty MG Centrum Katowice zajął 4. miejsce, w gronie 24 konkurentów. Zawodnicy musieli wykonać cztery zadania, w tym rozwiązać elektroniczny test wiedzy i zaprezentować najwyższą jakość  w obsłudze klienta.

Od 2005 roku zawodnicy z Polski w każdej edycji zajmują miejsca na podium konkursów europejskich, które pełnią kluczową rolę w ustanawianiu najwyższych standardów obsługi klienta Toyoty na wszystkich rynkach europejskich.

Finaliści tegorocznej edycji konkursów zostali zaproszeni do siedziby głównej Toyoty Motor Corporation w Japonii na Globalne Spotkanie Mistrzów, gdzie w czerwcu 2009 r. spotkają się ze zwycięzcami konkursów z pozostałych kontynentów świata.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Toyota
Tematy w artykule: Toyota

Podobne wiadomości:

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Toyota Yaris GRMN do kupienia w internecie

Aktualności 2017-07-25

Toyota Avensis – jakość i komfort

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.