mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polacy z rekordem w zmianie koloru auta

Polacy z rekordem w zmianie koloru auta

W minioną sobotę podczas targów Moto Show w Krakowie polski zespół pobił rekord Guinnessa w najszybszym oklejaniu samochodów. Rekord został poprawiony aż o ponad 35 minut.

Polacy z rekordem w zmianie koloru auta
Ekipa z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installers zmieniła kolor Audi A6 z czarnego błysku na ciemnoniebieską satynę w czasie 39 minut i 26 sekund. Poprzedni rekord wynosił 1 godzinę i 15 minut. Tym samym ekipa w ośmioosobowym składzie jest najszybsza na świecie."Mimo że nie pracujemy ze sobą na co dzień byliśmy doskonale zgrani. Komunikacja i współpraca pozwoliła nam osiągnąć tak dobry wynik. Cieszę się, że mogłem tutaj być" – powiedział jeden z aplikatorów Rafał Żmuda(Wraptor). Oprócz niego w skład ekipy weszli: Bartłomiej Stasiak (ubieramysamochody.pl), Piotr Walczak (Stick), Rafał Mierzwa (RR Customs), Paweł Szaflicki i Michał Wilczewski (Aplikatorzy.pl), Krystian Czyż (Graffit) oraz niezrzeszony z żadną firmą, Daniel Rossowiecki."Jesteśmy dumni, że ośmioosobowa ekipa ustanowiła nowy rekord Guinnessa, przechodząc tym samym do historii. Warto dodać, że poprzedni rekordziści pracowali w grupie dziesięcioosobowej i osiągnęli czas 1 godzinę i 15 minut. Na targach w Krakowie nasza ekipa zeszła poniżej 40 minut" - skomentowała Martyna Taczanowska, z działu Commercial Solutions w 3M Poland


Podobne wiadomości:

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord Guinnessa

Oszczędny Volkswagen Golf TDI bije Rekord...

Aktualności 2015-07-09

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Rekord Guinessa Hondy Civic w zużyciu paliwa

Aktualności 2015-07-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.