mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Policja w Jeepach

Policja w Jeepach

Nowe, oznakowane terenówki Jeep Cherokee Sport 2.8 CRD 6M warte ok. 150 tysięcy złotych każda trafiły do policjantów z Bydgoszczy, Komendy Stołecznej, Rzeszowa, Krakowa, Gdańska i Łodzi.

Policja w Jeepach

Radiowozy w nowych barwach. Dwadzieścia samochodów trafiło do policjantów. To wynik wspólnego zakupu Policji i Straży Granicznej. Cztery z nich weszły do służby w nowych srebrnych kolorach. Z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywać na ulicach polskich miast. Na razie z aut będą korzystać policjanci z 6 województw.

Zakup sfinansowano w dwóch trzecich ze środków poszczególnych jednostek terenowych policji. Resztę dofinansowała Komenda Główna. Nowe radiowozy posłużą policjantom do patrolowania trudno dostępnych miejsc, miedzy innymi w górach i nad morzem.

Jeszcze do końca tego roku z pieniędzy przyznanych w ramach ustawy o modernizacji policji przewidywany jest zakup stu samochodów osobowo – terenowych a w 2008 kolejnych trzystu. Będą już w srebrnym oznakowaniu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Cena podstawowa już od: 145 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep Cherokee Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Jeep Cherokee

Podobne wiadomości:

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

FCA wzywa do serwisu 1,3 mln samochodów

Aktualności 2017-07-18

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Aktualności 2017-05-26

Komentuj:

~nn 2010-03-26

Używany w SG to totalna pomyłka. Strach wjechać w polną drogę o terenie niema mowy! Kto to kupił i za ile?

~JONY 2007-11-25

JA bym taki radiowóz widział chętnie u siebie na wiosce. Ciekawe czy przeszedł by test.

~zmac 2007-10-30

Jeśli potrzebowali samochodów terenowych to powinni kupić Defendery, a nie psełdoterenówki. Zależało im na wygodzie, a nie na właściwościach terenowych.

~ATK 2007-10-29

Wózki super, Jeep to Jeep. Legenda. Ale przychylam się do opinii że one powinny jeździć w służbach granicznych i nad morzem oraz w górach...

~popula 2007-10-29

To nie byłeś nigdy w górskiej miejscowości nad jeziorem- Bydgoszcz, Warszawa czy Łódź? Szefowie Policji i SG, spędzają tam cały wolny czas :))))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Studenci Skody zbudowali elektryczne buggy
Co roku uczniowie szkoły zawodowej prowadzonej przez Skode budują swój pierwszy pojazd. Tym razem po trzech udanych projektach z ostatnich lat stworzyli elektryczne buggy o nazwie Skoda Element.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech