mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Policja w Jeepach

Policja w Jeepach

Nowe, oznakowane terenówki Jeep Cherokee Sport 2.8 CRD 6M warte ok. 150 tysięcy złotych każda trafiły do policjantów z Bydgoszczy, Komendy Stołecznej, Rzeszowa, Krakowa, Gdańska i Łodzi.

Policja w Jeepach

Radiowozy w nowych barwach. Dwadzieścia samochodów trafiło do policjantów. To wynik wspólnego zakupu Policji i Straży Granicznej. Cztery z nich weszły do służby w nowych srebrnych kolorach. Z miesiąca na miesiąc będzie ich przybywać na ulicach polskich miast. Na razie z aut będą korzystać policjanci z 6 województw.

Zakup sfinansowano w dwóch trzecich ze środków poszczególnych jednostek terenowych policji. Resztę dofinansowała Komenda Główna. Nowe radiowozy posłużą policjantom do patrolowania trudno dostępnych miejsc, miedzy innymi w górach i nad morzem.

Jeszcze do końca tego roku z pieniędzy przyznanych w ramach ustawy o modernizacji policji przewidywany jest zakup stu samochodów osobowo – terenowych a w 2008 kolejnych trzystu. Będą już w srebrnym oznakowaniu.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Jeep Cherokee
Jeep Cherokee
Cena podstawowa już od: 145 400 PLN brutto
Dostępne nadwozia: suv-5dr.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Jeep Cherokee Wszystko o Jeep
Tematy w artykule: Jeep Jeep Cherokee

Podobne wiadomości:

Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom

Jeep Wrangler od Vilner - nie taki złom

Aktualności 2017-02-10

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Nowy Jeep Compass - znamy polski cennik

Aktualności 2017-05-26

Komentuj:

~nn 2010-03-26

Używany w SG to totalna pomyłka. Strach wjechać w polną drogę o terenie niema mowy! Kto to kupił i za ile?

~JONY 2007-11-25

JA bym taki radiowóz widział chętnie u siebie na wiosce. Ciekawe czy przeszedł by test.

~zmac 2007-10-30

Jeśli potrzebowali samochodów terenowych to powinni kupić Defendery, a nie psełdoterenówki. Zależało im na wygodzie, a nie na właściwościach terenowych.

~ATK 2007-10-29

Wózki super, Jeep to Jeep. Legenda. Ale przychylam się do opinii że one powinny jeździć w służbach granicznych i nad morzem oraz w górach...

~popula 2007-10-29

To nie byłeś nigdy w górskiej miejscowości nad jeziorem- Bydgoszcz, Warszawa czy Łódź? Szefowie Policji i SG, spędzają tam cały wolny czas :))))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
6 sprawdzonych patentów na zimę.
6 sprawdzonych patentów na zimę.
Zamarznięte szyby i czapa śniegu na dachu mogą być niebezpieczne dla Ciebie, otoczenia i Twojego portfela. Podpowiadamy, jak szybko odśnieżyć auto, a dzięki temu uniknąć 3 pkt. karnych i 500 zł mandatu, a przy okazji pospać nawet kwadrans dłużej.
Citroen C3 Aircross Citroen C3 Aircross