mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Policja w Passacie CC. Co na to podatnik?

Policja w Passacie CC. Co na to podatnik?

Policja się uzbraja. To widać od kilku miesięcy. Na drogi wjeżdża cała flota zamaskowanych i nie zamaskowanych radiowozów wyposażonych w radary najnowszego typu. Tym razem jednak wybór był trochę kontrowersyjny.

Policja w Passacie CC. Co na to podatnik?
Mazowiecka policja wzbogaciła się właśnie o Volkswagena Passata CC wyposażonego w silnik TSI o pojemności dwóch litrów i mocy 200 koni mechanicznych. Samochód został wyposażony w radar, a jego cena wynosiła około 130 tysięcy złotych.

Wprawdzie na tylnej kanapie Passata CC schwytany przestępca czy pirat drogowy nie będzie miał za wygodnie, ale w tej kwocie można było znaleźć bardziej rozsądną propozycję. Nowy nabytek policji został sfotografowany w towarzystwie helikoptera Bella 206 oraz motocykla Yamaha FJR1300A.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

Volkswagen Passat
Volkswagen Passat
Cena podstawowa już od: 94 190 PLN brutto
Dostępne nadwozia: coupe-4dr. kombi-5dr. sedan-4dr.

Podobne wiadomości:

Od 1 stycznia nie unikniesz zatrzmania prawa jazdy

Od 1 stycznia nie unikniesz zatrzmania prawa...

Finanse i prawo 2017-01-04

Święta 2016 na drogach – mniej wypadków, mniej pijanych

Święta 2016 na drogach – wypadków,...

Aktualności 2016-12-27

Komentuj:

~sdf 2011-02-24

Alfy nie są na służbie, bo jest problem z homologacją radarów. Pordzewieją jeszcze z pół roku, zanim papiery zostaną wyprostowane. Pan zapłacił, pani zapłaciła.

icek_star 2011-02-24

dobrze mówi, polać mu. a zauważyliście, że psy się zbroją i kupują .....a tak jakby te wszystkie maszyny razem policzyć to tylko niewielka część jest na służbie, reszta np Alfy, Landryny, Skody i in. gdzieś utknęła na parkingach bo coś ale co ?(!) ma homologację, jest zapłacone, to czemu nie na służbie ??? ja płacę ja wymagam.

~sdf 2011-02-24

Równie dobre jak te Alfy ze skórzaną tapicerką... Zamiast zrobić 1 centralny przetarg dla całego kraju, dostać dobre ceny na auta i serwis, oszczędzić na eksploatacji i szkoleniach, każde województwo kupuje osobno po kilka aut rocznie. Pan płaci, pani płaci.

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu
A4 Złotoryja - Legnica - ograniczenia w ruchu
W najbliższych dniach (17-18.01.2017) nastąpi zmiana organizacji ruchu na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Złotoryja i Legnica. Zostaną zamknięte jezdnie, a utrudnienia w ruchu potrwają przez około miesiąc.