mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polikołaj na drogach

Polikołaj na drogach

Rózga czy słodki upominek? To zależy od kierowcy. Policjanci z lubuskiej drogówki wręczać dziś będą jedno albo drugie zarówno kierującym, jak i pieszym. Prezenty wręczane będą przez Mikołaja, ale… nazwanego Polikołajem. Akcja potrwa do wieczora.

Polikołaj na drogach
Gorzowscy i zielonogórscy policjanci w towarzystwie Mikołaja i Śnieżynek zatrzymują do kontroli już od 10 rano kierowców i pieszych. Podczas kontroli kierowcy dający swoim zachowaniem przykład poszanowania zasad ruchu drogowego nagradzani będą słodkim upominkiem. Ci natomiast, którzy popełnią wykroczenie, oprócz przewidzianych konsekwencji otrzymają symboliczna rózgę.

Akcja "Polikołaj" w Zielonej Górze rozpoczęła się 7 lat temu i spotkała się z pozytywnym odbiorem ze strony mieszkańców i kierujących. Jest to doskonała okazja do wyróżnienia kierowców, którzy na co dzień jeżdżą zgodnie z przepisami, a tym samym dają dobry przykład innym.

Akcja jest prowadzona wspólnie z gazetą Superexpress, radiem Eska i Stowarzyszeniem Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych.
Tematy w artykule: komenda główna policji

Podobne wiadomości:

694 zabranych praw jazdy w tydzień

694 zabranych praw jazdy w tydzień

Aktualności 2015-05-26

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Policja dostanie 1600 nowych pojazdów

Aktualności 2015-07-08

Komentuj:

~nie wierzcie!! 2007-12-06

nie wierzcie! znam tego przebieranca. to nie prawdziwy mikolaj!! on jest z bandy przebierancow, ktorzy rabuja stare babcie, w zeszlym roku zajumal mi torbe z media marktu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.