mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych

Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych

Trzy polskie autoryzowane salony marki Hyundai znalazły się w gronie dziewięciu nagrodzonych stacji dealerskich w drugiej edycji konkursu Europejska Nagroda Jakości Hyundaia.

Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych
Europejski oddział marki Hyundai już po raz drugi dokonał oceny swoich salonów i wyróżnił te, które najlepiej dbają o klienta.

W ekskluzywnym wydarzeniu, na którym wręczone zostały nagrody (Hyundai Customer Satisfaction Excellence Award), uczestniczyli przedstawiciele 63 spośród ponad 2.000 salonów dealerskich Hyundai z całej Europy, którzy najlepiej wypadli w kompleksowej ocenie działalności salonu.

Wręczenie indywidualnych statuetek oraz nagród finansowych było podsumowaniem złożonego procesu, który rozpoczął się od wyłonienia trzech najlepszych dealerów na każdym rynku w kategoriach: "Całościowa Satysfakcja Klienta", "Sprzedaż" i "Serwis". Następnie, wybrano trzech europejskich zwycięzców, w oparciu o wymagające kryteria, na które składały się m.in.: wynik badania Hyundai Global Satisfaction i badania z udziałem "Tajemniczego Klienta" oraz utrzymywanie wymaganych standardów dealerskich i analiza rzeczywistych opinii klienta.

Gala w Barcelonie była wyjątkowa także dla Hyundai Motor Poland. Aż trzech nominowanych dealerów z Polski znalazło się w grupie dziewięciu nagrodzonych, europejskich przedstawicielstw, a firma MPT Mago Piła, okazała się najlepszym dealerem w całej Europie, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii "Całościowa Satysfakcja Klienta".

Dealer Intercar Busko Zdrój zdobył drugie wyróżnienie w kategorii "Serwis", zaś Ewa Szpot Swarzędz trzecie miejsce w kategorii "Sprzedaż".
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai dealerzy

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Hyundai i30 N - hot-hatch z Korei

Aktualności 2017-07-14

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic