mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych

Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych

Trzy polskie autoryzowane salony marki Hyundai znalazły się w gronie dziewięciu nagrodzonych stacji dealerskich w drugiej edycji konkursu Europejska Nagroda Jakości Hyundaia.

Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych
Europejski oddział marki Hyundai już po raz drugi dokonał oceny swoich salonów i wyróżnił te, które najlepiej dbają o klienta.

W ekskluzywnym wydarzeniu, na którym wręczone zostały nagrody (Hyundai Customer Satisfaction Excellence Award), uczestniczyli przedstawiciele 63 spośród ponad 2.000 salonów dealerskich Hyundai z całej Europy, którzy najlepiej wypadli w kompleksowej ocenie działalności salonu.

Wręczenie indywidualnych statuetek oraz nagród finansowych było podsumowaniem złożonego procesu, który rozpoczął się od wyłonienia trzech najlepszych dealerów na każdym rynku w kategoriach: "Całościowa Satysfakcja Klienta", "Sprzedaż" i "Serwis". Następnie, wybrano trzech europejskich zwycięzców, w oparciu o wymagające kryteria, na które składały się m.in.: wynik badania Hyundai Global Satisfaction i badania z udziałem "Tajemniczego Klienta" oraz utrzymywanie wymaganych standardów dealerskich i analiza rzeczywistych opinii klienta.

Gala w Barcelonie była wyjątkowa także dla Hyundai Motor Poland. Aż trzech nominowanych dealerów z Polski znalazło się w grupie dziewięciu nagrodzonych, europejskich przedstawicielstw, a firma MPT Mago Piła, okazała się najlepszym dealerem w całej Europie, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii "Całościowa Satysfakcja Klienta".

Dealer Intercar Busko Zdrój zdobył drugie wyróżnienie w kategorii "Serwis", zaś Ewa Szpot Swarzędz trzecie miejsce w kategorii "Sprzedaż".
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai dealerzy

Podobne wiadomości:

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Hyundai Kona – nowy SUV z Korei

Aktualności 2017-05-01

Na przełomie września i października zadebiutuje zupełnie nowy Hyundai Kona. Koreański producent od kilku miesięcy pracuje intensywnie nad wersją produkcyjną, a w sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia modelu.

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Hyundai Ioniq - znamy cenę w Polsce

Aktualności 2016-09-07

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
Już latem łatwiejszy przejazd Zakopianką
W połowie sierpnia kierowcy jadący Zakopianką będą mogli skorzystać z nowo wybudowanego węzła drogowego w Poroninie. Marszałek województwa małopolskiego zapewnił, że wszystkie prace postępują zgodnie z harmonogramem.