mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych

Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych

Trzy polskie autoryzowane salony marki Hyundai znalazły się w gronie dziewięciu nagrodzonych stacji dealerskich w drugiej edycji konkursu Europejska Nagroda Jakości Hyundaia.

Polscy dealerzy Hyundaia wśród najlepszych
Europejski oddział marki Hyundai już po raz drugi dokonał oceny swoich salonów i wyróżnił te, które najlepiej dbają o klienta.

W ekskluzywnym wydarzeniu, na którym wręczone zostały nagrody (Hyundai Customer Satisfaction Excellence Award), uczestniczyli przedstawiciele 63 spośród ponad 2.000 salonów dealerskich Hyundai z całej Europy, którzy najlepiej wypadli w kompleksowej ocenie działalności salonu.

Wręczenie indywidualnych statuetek oraz nagród finansowych było podsumowaniem złożonego procesu, który rozpoczął się od wyłonienia trzech najlepszych dealerów na każdym rynku w kategoriach: "Całościowa Satysfakcja Klienta", "Sprzedaż" i "Serwis". Następnie, wybrano trzech europejskich zwycięzców, w oparciu o wymagające kryteria, na które składały się m.in.: wynik badania Hyundai Global Satisfaction i badania z udziałem "Tajemniczego Klienta" oraz utrzymywanie wymaganych standardów dealerskich i analiza rzeczywistych opinii klienta.

Gala w Barcelonie była wyjątkowa także dla Hyundai Motor Poland. Aż trzech nominowanych dealerów z Polski znalazło się w grupie dziewięciu nagrodzonych, europejskich przedstawicielstw, a firma MPT Mago Piła, okazała się najlepszym dealerem w całej Europie, zdobywając pierwsze miejsce w kategorii "Całościowa Satysfakcja Klienta".

Dealer Intercar Busko Zdrój zdobył drugie wyróżnienie w kategorii "Serwis", zaś Ewa Szpot Swarzędz trzecie miejsce w kategorii "Sprzedaż".
Zobacz koniecznie: Wszystko o Hyundai
Tematy w artykule: Hyundai dealerzy

Podobne wiadomości:

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Hyundai i30 Fastback - nieoczekiwana premiera

Aktualności 2017-07-13

Hyundai i40: test na długim dystansie - czas...

auto motor i sport 0000-00-00

W redakcyjnej stajni pojawił się kolejny zawodnik. Przez najbliższe pół roku Hyundaiowi i40 zafundujemy ścieżkę zdrowia mierzącą 50 tysięcy kilometrów.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.