mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polscy mechanicy na topie

Polscy mechanicy na topie

Mechanicy z Polski należą do światowej elity. Podczas finału corocznego konkursu Scania Top Team zespół polskich mechaników zajął 2 miejsce wśród pracowników reprezentujących warsztaty Scania z całego świata.

Polscy mechanicy na topie

W połowie października br. w Stambule odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Scania Top Team 2005. Polski zespół WAW-TEAM z Nadarzyna zajął w nim drugie miejsce! Konkurs przeznaczony jest dla pracowników warsztatów. Jego celem jest potwierdzenie poziomu wiedzy uzyskanej w procesie szkoleniowym.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: krajowy oraz międzynarodowy. W etapie krajowym uczestnicy, w zespołach 5-osobowych, rozwiązują zestawy pytań kwalifikacyjnych (2 testy po 50 pytań), najlepszych 6 zespołów kwalifikuje się do finału krajowego. Finał krajowy odbywa się w siedzibie Scania Polska w Nadarzynie i obejmuje 5 stanowisk praktycznych oraz jedno stanowisko z testem teoretycznym. Autorami pytań oraz zadań praktycznych są instruktorzy Działu Szkoleń oraz specjaliści z Działu Wsparcia Technicznego.

Zwycięski zespół finału krajowego kwalifikuje się do finału międzynarodowego. W tym roku odbył się on w dwóch etapach: półfinały w Kopenhadze i Budapeszcie oraz finał w Stambule.

W całym konkursie na poziomie międzynarodowym wzięło udział 21 najlepszych zespołów z całego świata. Zespół WAW-TEAM z Nadarzyna zajął 2 miejsce w klasyfikacji końcowej całości konkursu.

Skład zespołu: 1.Wacław Golisz, 2.Artur Wojtowicz, 3.Piotr Kucharczyk, 4.Grzegorz Zieniuk, 5.Piotr Rejnowicz, 6.Bartłomiej Filipowicz

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco: 1.Szwecja, 2.Polska, 3.Australia, 4.Łotwa, 5.Norwegia, 6.Włochy, 7.Węgry, 8.Irlandia, 9.Czechy, 10.Hiszpania.

Duży sukces zespołu z Nadarzyna świadczy o najwyższym profesjonalizmie jego członków, reprezentujących światowy poziom przygotowania serwisowego. Konkurencja była bardzo silna. Faworytami finału były zespoły z Australii i Hiszpanii, które zwyciężyły w półfinałach, ale zespół z Polski pokazał, że jest od nich lepiej przygotowany.

Czytaj także:

Scania wprowadza nowości 2005-10-14

Polski finał YETD 2005-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.

Zalando Zalando