mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polscy mechanicy na topie

Polscy mechanicy na topie

Mechanicy z Polski należą do światowej elity. Podczas finału corocznego konkursu Scania Top Team zespół polskich mechaników zajął 2 miejsce wśród pracowników reprezentujących warsztaty Scania z całego świata.

Polscy mechanicy na topie

W połowie października br. w Stambule odbył się finał Międzynarodowego Konkursu Scania Top Team 2005. Polski zespół WAW-TEAM z Nadarzyna zajął w nim drugie miejsce! Konkurs przeznaczony jest dla pracowników warsztatów. Jego celem jest potwierdzenie poziomu wiedzy uzyskanej w procesie szkoleniowym.

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: krajowy oraz międzynarodowy. W etapie krajowym uczestnicy, w zespołach 5-osobowych, rozwiązują zestawy pytań kwalifikacyjnych (2 testy po 50 pytań), najlepszych 6 zespołów kwalifikuje się do finału krajowego. Finał krajowy odbywa się w siedzibie Scania Polska w Nadarzynie i obejmuje 5 stanowisk praktycznych oraz jedno stanowisko z testem teoretycznym. Autorami pytań oraz zadań praktycznych są instruktorzy Działu Szkoleń oraz specjaliści z Działu Wsparcia Technicznego.

Zwycięski zespół finału krajowego kwalifikuje się do finału międzynarodowego. W tym roku odbył się on w dwóch etapach: półfinały w Kopenhadze i Budapeszcie oraz finał w Stambule.

W całym konkursie na poziomie międzynarodowym wzięło udział 21 najlepszych zespołów z całego świata. Zespół WAW-TEAM z Nadarzyna zajął 2 miejsce w klasyfikacji końcowej całości konkursu.

Skład zespołu: 1.Wacław Golisz, 2.Artur Wojtowicz, 3.Piotr Kucharczyk, 4.Grzegorz Zieniuk, 5.Piotr Rejnowicz, 6.Bartłomiej Filipowicz

Klasyfikacja końcowa wyglądała następująco: 1.Szwecja, 2.Polska, 3.Australia, 4.Łotwa, 5.Norwegia, 6.Włochy, 7.Węgry, 8.Irlandia, 9.Czechy, 10.Hiszpania.

Duży sukces zespołu z Nadarzyna świadczy o najwyższym profesjonalizmie jego członków, reprezentujących światowy poziom przygotowania serwisowego. Konkurencja była bardzo silna. Faworytami finału były zespoły z Australii i Hiszpanii, które zwyciężyły w półfinałach, ale zespół z Polski pokazał, że jest od nich lepiej przygotowany.

Czytaj także:

Scania wprowadza nowości 2005-10-14

Polski finał YETD 2005-06-20

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Android Auto dostępny bez samochodu
Android Auto dostępny bez samochodu
Koncern Google postanowił zainteresować się posiadaczami starszych samochodów, które nie mają na wyposażeniu wielkich, dotykowych wyświetlaczy czy zaawansowanych urządzeń multimedialnych. Aplikacja Android Auto będzie dostępna również na ekranie smartfona.