mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polski Race of Champions

Polski Race of Champions

W Szczecinie na terenie Silver Hotel & Gokart Center już 3 grudnia będzie miała miejsce rywalizacja najlepszych polskich kierowców rajdowych oraz wyścigowych. Impreza pod hasłem "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcy vs. Wyścigowcy" odbędzie się na określanym za najlepszy amatorski halowy tor kartingowy w Europie Silver Gokart Center.

Polski Race of Champions
Organizator do udziału w imprezie zaprosił 12 kierowców, po 6 kierowców wyścigowych oraz rajdowych, a także dwie osoby ze świata sportu samochodowego jako głównych sędziów zawodów. Kibice będą mieli pierwszy raz okazję obserwować czołówkę polskich kierowców z różnych dziedzin motosportu w jednym miejscu i w walce przeciwko sobie. W pierwszej edycji "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcy vs. Wyścigowcy" wezmą udział: Tomasz Kuchar, Maurycy Kochański, Paweł Dytko, Maciej Marcinkiewicz, Maciej Stańco, Mateusz Lisowski, Zbigniew Szwagierczak, Jakub Litwin, Michał Bębenek, Michał Sołowow, Michał Kościuszko oraz Kajetan Kajetanowicz.

Program zawodów będzie składać się z trzech części. Po uprzednim doważeniu w pierwszej kolejności odbędzie się trening w trakcie którego wszyscy kierowcy będą mieli okazję zapoznać się z torem. W dalszej części odbędą się kwalifikacje, które wyłonią najlepszych w swoich grupach. Następnie wyścigi. Będzie to rywalizacja zarówno drużynowa jak też indywidualna, ponieważ spośród wszystkich kierowców zostanie wyłonionych trzech najlepszych. Organizator informuje, że już trwa przedsprzedaż biletów na to wydarzenie - więcej informacji na www.wyscigmistrzow.pl oraz www.facebook.com/wyscigmistrzow

Podobne wiadomości:

Pechowy wyścig Miękosia

Pechowy wyścig Miękosia

Aktualności 2011-08-30

Formuła 1 w Nowym Jorku - sprawdzają czy jest możliwe

Formuła 1 w Nowym Jorku - sprawdzają czy jest...

Aktualności 2011-08-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.