mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polski Race of Champions

Polski Race of Champions

W Szczecinie na terenie Silver Hotel & Gokart Center już 3 grudnia będzie miała miejsce rywalizacja najlepszych polskich kierowców rajdowych oraz wyścigowych. Impreza pod hasłem "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcy vs. Wyścigowcy" odbędzie się na określanym za najlepszy amatorski halowy tor kartingowy w Europie Silver Gokart Center.

Polski Race of Champions
Organizator do udziału w imprezie zaprosił 12 kierowców, po 6 kierowców wyścigowych oraz rajdowych, a także dwie osoby ze świata sportu samochodowego jako głównych sędziów zawodów. Kibice będą mieli pierwszy raz okazję obserwować czołówkę polskich kierowców z różnych dziedzin motosportu w jednym miejscu i w walce przeciwko sobie. W pierwszej edycji "Lotto Wyścig Mistrzów: Rajdowcy vs. Wyścigowcy" wezmą udział: Tomasz Kuchar, Maurycy Kochański, Paweł Dytko, Maciej Marcinkiewicz, Maciej Stańco, Mateusz Lisowski, Zbigniew Szwagierczak, Jakub Litwin, Michał Bębenek, Michał Sołowow, Michał Kościuszko oraz Kajetan Kajetanowicz.

Program zawodów będzie składać się z trzech części. Po uprzednim doważeniu w pierwszej kolejności odbędzie się trening w trakcie którego wszyscy kierowcy będą mieli okazję zapoznać się z torem. W dalszej części odbędą się kwalifikacje, które wyłonią najlepszych w swoich grupach. Następnie wyścigi. Będzie to rywalizacja zarówno drużynowa jak też indywidualna, ponieważ spośród wszystkich kierowców zostanie wyłonionych trzech najlepszych. Organizator informuje, że już trwa przedsprzedaż biletów na to wydarzenie - więcej informacji na www.wyscigmistrzow.pl oraz www.facebook.com/wyscigmistrzow

Podobne wiadomości:

RSMP 2012 z 7 rund

RSMP 2012 z 7 rund

Aktualności 2011-11-28

Pechowy wyścig Miękosia

Pechowy wyścig Miękosia

Aktualności 2011-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Solaris wybuduje kolejny zakład
Solaris wybuduje kolejny zakład
Producent pojazdów komunikacji miejskiej z wielkopolskiego Bolechowa przygotowuje się do kolejnej inwestycji. Solaris Bus & Coach wybuduje piąty zakład produkcyjny. Spółka kupiła 8,3 ha w okolicach Środy Wielkopolskiej.

Zalando Zalando