mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polski dealer nagrodzony

Polski dealer nagrodzony

Najbardziej prestiżowa nagroda sieci dealerskiej Kia - "Dealer Roku" – przyznana przez Kia Motors Corporation trafiła do Polski. Jej laureatem został dealer Kia, firma Marvel, która zajęła 3 miejsce spośród kilku tysięcy partnerów Kia na całym świecie.

Ocenie poddane zostały m.in. jakość świadczonych usług, znajomość produktów i usług przez sprzedawców a także jakość i wartość wykonanych usług serwisowych.

Spółka Marvel rozpoczęła działalność w zakresie sprzedaży samochodów marki Kia oraz kompleksowej obsługi serwisowej w grudniu 2004 r. "Strategia działania naszej firmy od samego początku zakładała przede wszystkim bardzo wysoką jakość obsługi w zakresie sprzedaży i profesjonalnej opieki serwisowej" - mówi Paweł Białkowski, Prezes firmy Marvel.
 
Możliwości firmy Marvel wynikają z dobrego przygotowania logistycznego i technicznego działu sprzedaży i serwisu. Łódzki dealer dysponuje wyspecjalizowaną kadrą skupiającą najlepszych fachowców w branży. Dział techniczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Dodatkowym atutem jest uruchomiona kilka miesięcy temu Stacja Kontroli Pojazdów (EL-59), ze wszystkimi uprawnieniami do badań pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Od kwietnia 2005 r. funkcjonuje także w pełnym zakresie Dział Likwidacji Szkód Komunikacyjnych, który - dzięki ścisłej współpracy z firmami ubezpieczeniowymi - gwarantuje minimum formalności i czasu przy likwidowaniu szkód.

Zobacz koniecznie: Wszystko o Kia
Tematy w artykule: Kia

Podobne wiadomości:

Kia Stinger - polski cennik już dostępny

Kia Stinger - polski cennik już dostępny

Aktualności 2017-07-26

Kia Stonic - nowy crossover z Korei

Kia Stonic - nowy crossover z Korei

Aktualności 2017-06-13

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Dodge Viper - to już koniec
Dodge Viper - to już koniec
O tym fakcie było już wiadomo od jakiegoś czasu. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami z oferty marki Dodge znika legendarny supersamochód Viper. Czy będzie miał następcę?
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech