mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polski finał Top Service People

Polski finał Top Service People

"Top Service People" to konkurs z pięcioletnią tradycją organizowany przez SEAT-a dla Personelu Technicznego Autoryzowanych Stacji Obsługi SEAT-a na całym świecie.

Konkurs dzieli się na trzy etapy. Pierwszy etap to ta część klasyfikacji, w której udział może wziąć każdy, kto wyrazi taką chęć i podejmie się rozwiązania indywidualnych zadań i testów technicznych. Spośród uczestników wyłanianych jest następnie po 5 kandydatów, którzy będę rywalizowali w trzech różnych kategoriach drugiego etapu. Podział na kategorie kształtuje się następująco – kategoria mechaników; doradców serwisowych oraz kierowników działów części zamiennych (w Polsce sprzedawców). Podczas drugiego etapu wyselekcjonowane osoby poddawane są wielu próbom i zadaniom praktycznym w Centrum Szkoleniowym Iberia Motor Company S.A. - generalnego importera samochodów marki SEAT w Polsce w celu wybrania 4 finalistów, którzy wezmą udział w ostatnim trzecim etapie na świecie.

Ogólnopolski etap kandydaci mają już za sobą, odbył się on w dniu 10 XII 2003r. wyłaniając następujące osoby:

–Pawła Adamowicza reprezentującego firmę Kometa Sp. z o.o. z Warszawy w kategorii pierwszego najlepszego mechanika;

–Artura Lacha reprezentującego firmę Auto Centrum Kaczmarczyk S.A. z Krakowa w kategorii drugiego najlepszego mechanika;

–Daniela Mocnego reprezentującego firmę International Car Trading S.A. z Tychów w kategorii najlepszego doradcy serwisowego oraz

–Bartosza Wilka reprezentującego firmę Car Javi S.A. z Poznania w kategorii najlepszego sprzedawcy.

Wybrane 4 osoby wezmą udział w finale ogólnoświatowym wszystkich Autoryzowanych Partnerów SEAT-a, który odbędzie się w lutym przyszłego roku w Hiszpanii i potrwa 3 dni.

Warto w tym miejscu zaznaczyć, iż w ubiegłorocznych eliminacjach reprezentant Polski Pan Daniel Mocny reprezentujący firmę ICT S.A. z Tychów w kategorii najlepszego doradcy serwisowego w Polsce zdobył I miejsce w eliminacjach ogólnoświatowych uzyskując jednocześnie tytuł zwycięzcy absolutnego we wszystkich obowiązujących kategoriach (oznacza to, że zdobył on największą ilość punktów spośród uczestników wszystkich kategorii).

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Korytarz życia - wysokie mandaty za niestosowanie
Polscy kierowcy potrafią już jeździć na suwak, ale bardzo rzadko potrafią sprawnie utworzyć tzw. korytarz ratunkowy, dzięki któremu karetka pogotowia może skrócić czas dotarcia do poszkodowanych nawet o 8 minut. Za niestosowanie tej zasady będzie można dostać mandat - nawet do 900 zł.
Austria. Czas na oddech Austria. Czas na oddech