mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Polskie premiery Mitsubishi

Polskie premiery Mitsubishi

Plan sprzedaży w 2005 roku firmy MMC Car Poland jest bardzo ambitny i zakłada 25% wzrost do poziomu 3.000 aut. Na rynku pojawią się też cztery nowe modele.

Polskie premiery Mitsubishi

Firma MMC Car Poland sprzedała w ubiegłym roku 2.595 samochodów – o 1,5% mniej niż przed rokiem. Ponieważ nie był to dobry rok dla większości producentów wzrósł udział w rynku Mitsubishi. Najnowszy model marki, dostępny na polskim rynku od jesieni Colt reprezentujący segment małych aut, sprzedany został w liczbie 244 sztuk.

Na ten rok firma zaplanowała wprowadzenie już wkrótce modelu Grandis z silnikiem 2,4 l o mocy 165 KM. Pod koniec marca przewidziana jest premiera 3-drzwiowego Colta CZ3 (wyposażonego w 3 benzynowe jednostki napędowe 1,1l/75KM, 1,3l/95KM, 1,5l/109 KM) oraz Colta Turbo CZT z turbodoładowanym benzynowym silnikiem 1,5 l o mocy 150 KM.

Jesienią w salonach Mitsubishi pojawi się Outlander Turbo z benzynowym silnikiem 2,0 l o mocy 202 KM. A pod koniec roku w polskiej ofercie znajdzie się także van Grandis z nowym silnikiem Diesla 2,0 l o mocy 136 KM (ostateczne wartości parametrów zostaną podane po zakończeniu procesu homologacji).

Więcej informacji o poszczególnych nowościach zaprezentujemy na naszych stronach bliżej ich polskich premier rynkowych.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.