mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pomarańczowy Smart Fortwo

Pomarańczowy Smart Fortwo

Smart przygotował przez te wszystkie lata mnóstwo specjalnych limitowanych wersji swojego małego auta, do których właśnie doszła zupełnie nowa.

Pomarańczowy Smart Fortwo

Wersja ta nazywa się Nightorange i jest bardziej nastawiona na sport niż bycie śliczną i słodką. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem zestawu jest pomarańczowo-czarne malowanie całego autka. We wnętrzu mamy kontynuację linii stylistycznej nadwozia, czyli skórzane i materiałowe siedzenia wykończone pomarańczowym paskiej, biegnącym przez ich centralną część. Deska rozdzielcza wykończona jest na świecący się kolor "piano black", a dźwignia zmiany biegów, kierownica oraz manetki zmiany biegów za nią wykończone są czarną skórą nappa.

W standardzie znajdziemy system audio z wyjściem AUX/USB z tylko dwoma głośnikami, elektryczne szyby, automatyczną klimatyzację oraz dach panoramiczny w wersji coupe.

Dostępne są dwa silniki - dwa benzyniaki z 71 i 84 końmi mechanicznymi oraz diesel z mocą 54 koni. Można wybrać wersję coupę oraz kabrio.

Samochód może być zamawiany w Europie już teraz, a pierwsze dostawy będą miały miejsce po 22 lutym. Ceny w Niemczech wahają się od 13.995 euro (54.600zł) do 18.345 euro (71.560zł).


Podobne wiadomości:

DS w limitowanej serii 1955

DS w limitowanej serii 1955

Premiery 2015-07-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.