mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pomarańczowy Smart Fortwo

Pomarańczowy Smart Fortwo

Smart przygotował przez te wszystkie lata mnóstwo specjalnych limitowanych wersji swojego małego auta, do których właśnie doszła zupełnie nowa.

Pomarańczowy Smart Fortwo

Wersja ta nazywa się Nightorange i jest bardziej nastawiona na sport niż bycie śliczną i słodką. Najbardziej rzucającym się w oczy elementem zestawu jest pomarańczowo-czarne malowanie całego autka. We wnętrzu mamy kontynuację linii stylistycznej nadwozia, czyli skórzane i materiałowe siedzenia wykończone pomarańczowym paskiej, biegnącym przez ich centralną część. Deska rozdzielcza wykończona jest na świecący się kolor "piano black", a dźwignia zmiany biegów, kierownica oraz manetki zmiany biegów za nią wykończone są czarną skórą nappa.

W standardzie znajdziemy system audio z wyjściem AUX/USB z tylko dwoma głośnikami, elektryczne szyby, automatyczną klimatyzację oraz dach panoramiczny w wersji coupe.

Dostępne są dwa silniki - dwa benzyniaki z 71 i 84 końmi mechanicznymi oraz diesel z mocą 54 koni. Można wybrać wersję coupę oraz kabrio.

Samochód może być zamawiany w Europie już teraz, a pierwsze dostawy będą miały miejsce po 22 lutym. Ceny w Niemczech wahają się od 13.995 euro (54.600zł) do 18.345 euro (71.560zł).


Podobne wiadomości:

Elektryczny Smart w Paryżu

Elektryczny Smart w Paryżu

Aktualności 2016-06-14

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Zlot samochodów marki Smart - padł rekord!

Aktualności 2016-08-30

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.