mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!

Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!

6 września 2008 w siedzibie gdańskiego oddziału Scania Polska, odbyła się siódma już edycja konkursu Pomorska Miss Scania. Miłośnicy tuningowanych pojazdów Scania tłumnie stawili się, aby wybrać najpiękniejszy pojazd.

Pomorska Miss Scania 2008 wybrana!
W konkursie uczestniczyło ponad 30 samochodów, a poza konkursem mistrz Svempa pokazał swój imponujący, 1000-konny kabriolet Red Pearl. Publiczność dopisała. Największą frajdę miały dzieci, dla których przygotowanych zostało mnóstwo atrakcji. Na scenie wystąpił zespół Cocktail, kabaret Otto oraz zespół Sex Bomba, a całość poprowadził Paweł Końjo Konnak.

Nagrodę główną, czyli tytuł Pomorskiej Miss Scania, jury składające się z dziennikarzy prasy motoryzacyjnej przyznało Scania R500 należącej do MODO TRANSPORT z Osieka n/Notecią, która urzekła wszystkich wspaniałym malowaniem w motywy pochodzące z filmu „Epoka lodowcowa”. Puchar Dyrektora gdańskiego oddziału Scania Polska otrzymały bliźniacze Scanie R420 należące do Szczepana Węsierskiego z Gdańska. Z kolei publiczność uznała, że w roku 2008 najpiękniejsza jest Scania R580 firmy TRANS-POWIŚLE ze Sztumu. Puchar w kategorii „pojazd specjalistyczny” otrzymał HOL-SERVICE z Gdańska za wspaniale utrzymaną Scanię serii 2, a „weteranem szos” została Scania serii 3 firmy WAWOS z Koszalina.

Po zakończeniu zmagań konkursowych dyrektor gdańskiego oddziału Scania Polska, Sławomir Hofman podziękował wszystkim gościom podkreślając, że ponad 3000 gości w gdańskiej siedzibie Scania to najlepszy dowód na to, że warto organizować spotkania, podczas których kierowcy, właściciele firm i ich rodziny oraz pracownicy Scania mogą wspólne spędzić wolny czas.

Wieczorem wszystkie pojazdy wzięły udział w wielkim konwoju ulicami Gdańska.
Tematy w artykule: Scania

Podobne wiadomości:

Luksusowa Scania prosto z Polski

Luksusowa Scania prosto z Polski

Ciężarówki i Autobusy 2017-06-29

Scania lepiej na europejskim rynku

Scania lepiej na europejskim rynku

Ciężarówki i Autobusy 2015-04-27

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Żółte znaki na drogach - o co chodzi?
Od kilku dni w północno-wschodniej Polsce pojawiły się nowe, żółte znaki na których możemy zobaczyć np. czołg. Na szczęście zwykli kierowcy nie muszą się nimi przejmować. Są to informacje przeznaczone dla wojskowych.