mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ponad 15 tys. Chevroletów do serwisu!

Ponad 15 tys. Chevroletów do serwisu!

Problemy z układem hamulcowym są przyczyną, z powodu której właściciele aż pięciu różnych modeli Chevroleta będą zmuszeni udać się do autoryzowanych serwisów. Tylko w Polsce akcja serwisowa obejmie ponad 15 tysięcy egzemplarzy.

Ponad 15 tys. Chevroletów do serwisu!
Chevrolet Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w następujących modelach: Chevrolet Aveo (na niektórych rynkach oferowany jako Kalos) z roku modelowego 2009-2011, Chevrolet Captiva 2007-2010, Chevrolet Epica (Tosca) 2008-2010, Chevrolet Lacetti (Nubia, Optra) 2007-2008 oraz Chevrolet Spark (Matriz) 2007-2008, wyprodukowanych w Korei, może pojawić się zwiększony skok pedału hamulca, a sam pedał może stać się bardziej miękki. Może to powodować obniżoną sprawność układu hamulcowego. W konsekwencji usterka może prowadzić do nieprawidłowego działania modułu ABS, co w pewnych przypadkach może stanowić zagrożenie bezpieczeństwa pasażera.

W Polsce akcją objętych jest łącznie 15.360 samochodów wymienionych wyżej modeli.

Klienci, którzy kupili samochody objęte kampanią, zostaną wezwani listami poleconymi przez autoryzowane serwisy do złożenia wizyty w celu sprawdzenia, czy w ich samochodzie występuje ww. wada i ewentualnego dokonania stosownej naprawy.

Podobne wiadomości:

Renault ZOE - akcja serwisowa

Renault ZOE - akcja serwisowa

Aktualności 2016-03-25

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie brakuje

Chevrolet Cruze - auto, którego w Europie...

Premiery 2016-01-07

Komentuj:

repas 2012-09-28

Witam sprawdziłem mój chevek nie jest na liście życzę powodzenia . i bez dramatu pamiętam 2 mil.aut WV czy toyoty które wracały na poważniejsze wady do serwisu .

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
ELEGANCKI I NOWOCZESNY
Nie jest już modnym crossoverem, ale przestronnym i komfortowym autem kompaktowym. Odświeżony Citroen C4 Cactus zachwyca na wiele sposobów.