mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ponad 30 światowych premier w LA

Ponad 30 światowych premier w LA

Na styczniowych targach samochodowych w Los Angeles odbędzie się ponad 30 premier nowych samochodów reprezentujące branżę motoryzacyjną ze wszystkich zakątków świata.

Ponad 30 światowych premier w LA

Pierwsze premiery odbędą się na stoisku Forda, który poza samochodami spod znaku „błękitnego owalu” przedstawi propozycję firm-córek: Lincolna i Mercury, skierowanych głównie na rynki północno- i południowoamerykańskie oraz Meksyk i Kanadę.

Po raz kolejny specjalnie na największy rynek samochodowy świata, swoje produkty zaprezentuje Volkswagen. Koncern z Wolfsburga przedstawi ciekawą propozycję w sam raz nadającego się na kalifornijskie bulwary – VW Eos cabrio. Ponadto pojawią się reprezentanci szacownej rodziny GTI.

Naturalnie nie zabraknie także Japończyków, dla których amerykański rynek jest tak samo ważny jak ich rodzime podwórko. Toyota do Los Angeles wjedzie z nowym, odświeżonym Yarisem, który najprawdopodobniej pojawi się w sprzedaży w 2006 roku. Mazda natomiast zamierza zaskoczyć publiczność światową premierą modelu crossover – CX 7.

Siedem premier, w tym sześć światowych debiutów przeprowadzi General Motors. Pojawi się także Audi z  koronnym obecnie modelem na rynek Stanów Zjednoczonych – Q7. Przypomnijmy, że Audi Q7 jest pierwszym w historii autem niemieckiego producenta w segmencie SUV. Kalifornijskie klimaty przyciągną także Porsche z usportowionym Caymanem S, Lamborghini z topowym Gallardo Spyder i Mercedesa z flagową serią klasy S.

Poza samymi prezentacjami odbędzie się także szereg spotkań stricte dizajnerskich. Takie meetingi zamierza przeprowadzić BMW Group, na których zgromadzą się najznakomitsi projektanci z całego świata zapewne debatując o nowych trendach w motoryzacji.

Pozostałe premiery: Maybach, Fisker Coachbuild, Lotus, Bugatti, Ferrari, Spyker, Maserati, Saleen, Solutia Automotive.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia
Znamy wykonawcę części trasy Via Carpatia
Wybrano najkorzystniejsze oferty na zaprojektowanie i budowę trzech odcinków drogi ekspresowej S19 – trasy Via Carpatia. Odcinki od końca obwodnicy Kraśnika do granicy województwa lubelskiego z podkarpackim mają długość 33 km.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic