mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ponad 500 Camaro w jednym miejscu

Ponad 500 Camaro w jednym miejscu

W ubiegłym tygodniu odbył się największy zlot właścicieli Chevroletów Camaro z rocznika 2010. Na pierwszej edycji zlotu Camaro5Fest pojawiło się ponad 500 egzemplarzy tego modelu.

Ponad 500 Camaro w jednym miejscu
Wydarzenie to, zorganizowane w piątek 16 kwietnia przez Camaro5.com, jest prawdopodobnie największym spotkaniem właścicieli Camaro piątej generacji. Ponad tysiąc osób ze Stanów Zjednoczonych i Kanady przyjechało swoimi Camaro 2010, aby wziąć w nim udział.

Obecni byli również niektórzy członkowie zespołu Camaro, m. in. główny inżynier Camaro – Al Oppenheiser, dyrektor ds. linii Camaro – Peter Kosak, dyrektor marketingu Camaro – John Fitzpatrick oraz dyrektor ds. produktu Camaro – Cheryl Pilcher. Zespół Camaro przyjechał dwoma specjalnymi modelami Camaro Transformers Special Editions, dwoma specjalnymi modelami Camaro Synergy Special Editions, regularnym modelem Camaro 2010 oraz modelem Camaro VIN 002 rocznik 2011.

Camaro5Fest rozpoczął się od przejazdu ulicami miasta, który poprowadził Al Oppenheiser. Mieszkańcy miasta ustawili się wzdłuż ulic i wiwatowali podczas przejazdu prawie 5-kilometrowej kawalkady samochodów eskortowanej przez policję. Następnego dnia fani Camaro przybyli na tor South Georgia Motorsports Park, aby obejrzeć pokaz samochodowy, wyścigi równoległe oraz autocrossowe. Po tych atrakcjach właściciele Camaro mieli możliwość przejechania swoimi samochodami po torze owalnym o długości ok. 1 km.

- Mieliśmy niezwykłą możliwość ujrzenia na własne oczy, z jak wielkim entuzjazmem właściciele nowych Camaro podchodzą do swoich samochodów – powiedział John Fitzpatrick. - Zjazd okazał się tak ekscytujący, że nie byłbym zaskoczony, gdyby na przyszłorocznym Camaro5Fest zjawiło się również ponad tysiąc uczestników.

Podobne wiadomości:

Chevrolet Cruze, Fiat Linea, Renault Fluence

auto motor i sport 0000-00-00

Średniej klasy sedan to coś w rodzaju sprzętu gospodarstwa domowego. Ten sprzęt nabrał jednak zaawansowania i ogłady, o jakich jeszcze parę lat temu mógł tylko pomarzyć. Renault Fluence, Chevrolet Cruze i Fiat Linea - w teście wersje z silnikami Diesla.

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Nowy Chevrolet Camaro ZL1

Premiery 2016-03-16

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Skoda Vision X - premiera w Genewie
Już w marcu startuje salon motoryzacyjny w Genewie. Podczas imprezy zadebiutuje koncepcyjna Skoda Vision X. To zapowiedź kolejnego SUV-a w gamie czeskiego producenta.