mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Ponowny debiut Rolls-Royce'a w Paryżu

Ponowny debiut Rolls-Royce'a w Paryżu

Dokładnie 100 lat temu pierwszy model Rolls-Royce'a miał swoją światową premierę. Miejscem debiutu był Paris Salon 1904.

Ponowny debiut Rolls-Royce'a w Paryżu

W tym roku na paryskiej wystawie R-R zaprezentuje najnowszy model Phantom, który zadebiutował w styczniu ubiegłego roku. Jednocześnie targi w Paryżu będą okazją do otwarcia pierwszego salonu Rolls-Royce'a we Francji po latach przerwy. Właściciel punktu spredaży, Eric Neubauer, w związku z tym faktem stwierdził: "Jest to dla mnie wielki honor, by móc reprezentować w Paryżu tak znamienitą markę. Ze wstępnych rozmów z potencjalnymi klientami wynika, iż Phantom może odnieść wielki sukces w Paryżu."

Po przejęciu marki przez koncern BMW Group w 1998 roku, Phantom jest pierwszym modelem, który ujrzał światło dzienne. W tym miesiącu z taśm montażowych w Goodwood zjechał tysięczny egzemplarz tego modelu, który budowany jest na zamówienie. W pierwszym roku produkcji (2003) wyprodukowanych zostało 481 Phantomów, z czego 300 trafiło do odbiorców. Od początku tego roku Phantoma nabyło już 415 klientów. Cena za jego nabycie wynosi 323.770 euro bez podatków.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Ubezpiecznie OC będzie zależne od mandatów
Polska Izba Ubezpieczeń przygotowała raport, który proponuje rozwiązania zmniejszające liczbę wypadków drogowych w Polsce. Chodzi o możliwość taryfikacji ubezpieczenia OC w oparciu o mandaty i punkty karne.