mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Poprawki w BMW Serii 1

Poprawki w BMW Serii 1

Szpiedzy brytyjskiego magazynu Auto Express wyłapali pierwsze informacje i zdjęcia na temat odmłodzonego BMW Serii 1. Za skutecznym kamuflażem udało się im dostrzec trochę zmienioną sylwetkę i nowe elementy nadwozia.

Poprawki w BMW Serii 1
Choć bryła "jedynki" pozostała niezmienna, to pewnym korektom stylistycznym uległ przód samochodu, który wyróżnia się nieco innym grillem i przednimi reflektorami. To skutek nawiązania do nowych trendów zapoczątkowanych przez BMW Gran Turismo - pięciodrzwiowego odpowiednika BMW Serii 5. Niewykluczone, że na bazie tej odmłodzonej wersji, BMW poza wersją dwudrzwiową będzie chciało wprowadzić do sprzedaży crossovera. Od pewnego czasu klasa małych aut premium zyskuje na popularności, dlatego BMW uważa, że odsłanianie kolejnych wersji nadwoziowych ułatwi klientom dopasowanie takich aut do własnego stylu.

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji wynika, że paleta silników Serii 1 będzie rozpoczynać się na jednostkach o pojemności 1.4 l., a kończyć na mocnych agregatach 3.0 l. Niestety pojawiły się głosy, że w ofercie nie pojawi się - choć były takie plany - podrasowana linia M. W zamian za to bawarska marka skupi się na urozmaiceniu gamy modelu o wersje przyjazne środowisku i... hybrydy.

Sprawdź dostępne konfiguracje:

BMW Seria 1
BMW Seria 1
Cena podstawowa już od: 112 200 PLN brutto
Dostępne nadwozia: hatchback-3dr.

Podobne wiadomości:

BMW X2 - kolejny crossover z Bawarii

BMW X2 - kolejny crossover z Bawarii

Aktualności 2017-10-27

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Nowe radiowozy polskiej policji - BMW 330i

Aktualności 2017-08-16

Komentuj:

aaa 2009-07-27

A ja bym sobie kupił takie 116d hybryd (tak, wiem - w takim dieslu nie ma sensu hybzydyzacja). Oczywiście jako drugie auto. Paliłoby to mi ze 4 litry, ech, a teraz to moje toczydło mi pali nawet 24 :(

~ape 2009-07-27

Autor tego tekstu wie coś czego nawet szefowie BMW nie wiedzą , że w sprzedaży jest BMW M1 ;))))))))

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowa Toyota Supra – jakie silniki pod maską?
Nowa Toyota Supra – jakie silniki pod maską?
Na Festiwalu Szybkości w Goodwood zadebiutowała kilka dni temu nowa generacja Toyoty Supry. Co prawda wciąż zamaskowana i jeszcze nie w wersji produkcyjnej, ale teraz wiemy już więcej o nowym wcieleniu legendy.