mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Porozumienie DKV ze Starter TruckService

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowym dostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy klienci mogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czy dowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

Porozumienie DKV ze Starter TruckService
Karta paliwowo-serwisowa DKV Card to nie tylko środek płatności za paliwo. Przy jej pomocy można regulować opłaty drogowe, naprawy pojazdów czy zakup akcesoriów na stacjach. Ważną usługą dostępną dla klientów DKV jest całodobowa pomoc assistance. Świadczona jest przez wyspecjalizowane firmy na terenie całej Europy. Zapewnia dojazd pomocy w dowolne miejsce w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

Od niedawna polskim partnerem DKV w usługach assistance jest firma Starter TruckService. Polscy klienci mogą w razie awarii dzwonić na specjalny numer Centrum Zgłoszeniowego DKV Euro Service: +48 61 83 19 955. W przypadku problemów z pojazdem, w kraju lub za granicą, mogą liczyć na takie usługi jak: naprawa na drodze, naprawa w warsztacie, holowanie, wyciąganie pojazdu spoza drogi, stawianie na koła
czy przeładunek towaru. Firma Starter TruckService zapewnia także dowóz paliwa
lub organizację gotówki na pokrycie kar i mandatów.

Istotną zaletą korzystania z usług assistance powiązanych z DKV Card jest bezgotówkowe rozliczanie takich świadczeń. Koszty pomocy drogowej wliczane są do zbiorczej faktury DKV, której termin płatności wynosi 21 dni – zabezpiecza więc płynność finansową przewoźnika. Co istotne szczególnie na autostradach, tylko pomoc powiązana z operatorem karty paliwowej ma prawo bezpłatnego wjazdu na autostradę. Jeśli korzysta z innego ubezpieczenia assistance, musi zapłacić za przejazd pogotowia drogowego przez bramki autostradowe. Obsługa polskich klientów w całej Europie przez całodobowe Centrum Zgłoszeniowe DKV odbywa się w języku ojczystym.

Podobne wiadomości:

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Klimatyzacja - jej przegląd to podstawa

Serwis auta 2016-05-05

Augmented Reality w BMW

auto motor i sport 0000-00-00

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
ŁATWIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK
Zastanawiałeś się kiedyś co zrobić, aby zakup nowego samochodu był mniej odczuwalny dla rodzinnego budżetu? Sprawdź nowego Citroëna C3 Aircross, który dostępny jest w nowoczesnej formie finansowania Citroën SimplyDrive.