mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Porozumienie DKV ze Starter TruckService

Porozumienie DKV ze Starter TruckService

DKV Euro Service, operator kart paliwowo-serwisowych, podpisał umowę z nowym dostawcą usług assistance – firmą Starter TruckService. Polscy klienci mogą liczyć w razie awarii na naprawę pojazdu, przeładunek towaru czy dowóz paliwa. Usługi te rozliczane są bezgotówkowo przez DKV.

Porozumienie DKV ze Starter TruckService
Karta paliwowo-serwisowa DKV Card to nie tylko środek płatności za paliwo. Przy jej pomocy można regulować opłaty drogowe, naprawy pojazdów czy zakup akcesoriów na stacjach. Ważną usługą dostępną dla klientów DKV jest całodobowa pomoc assistance. Świadczona jest przez wyspecjalizowane firmy na terenie całej Europy. Zapewnia dojazd pomocy w dowolne miejsce w ciągu maksymalnie 2-3 godzin.

Od niedawna polskim partnerem DKV w usługach assistance jest firma Starter TruckService. Polscy klienci mogą w razie awarii dzwonić na specjalny numer Centrum Zgłoszeniowego DKV Euro Service: +48 61 83 19 955. W przypadku problemów z pojazdem, w kraju lub za granicą, mogą liczyć na takie usługi jak: naprawa na drodze, naprawa w warsztacie, holowanie, wyciąganie pojazdu spoza drogi, stawianie na koła
czy przeładunek towaru. Firma Starter TruckService zapewnia także dowóz paliwa
lub organizację gotówki na pokrycie kar i mandatów.

Istotną zaletą korzystania z usług assistance powiązanych z DKV Card jest bezgotówkowe rozliczanie takich świadczeń. Koszty pomocy drogowej wliczane są do zbiorczej faktury DKV, której termin płatności wynosi 21 dni – zabezpiecza więc płynność finansową przewoźnika. Co istotne szczególnie na autostradach, tylko pomoc powiązana z operatorem karty paliwowej ma prawo bezpłatnego wjazdu na autostradę. Jeśli korzysta z innego ubezpieczenia assistance, musi zapłacić za przejazd pogotowia drogowego przez bramki autostradowe. Obsługa polskich klientów w całej Europie przez całodobowe Centrum Zgłoszeniowe DKV odbywa się w języku ojczystym.

Podobne wiadomości:

Augmented Reality w BMW

auto motor i sport 0000-00-00

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Promocja na serwis klimatyzacji w Suzuki

Aktualności 2016-05-19

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando