mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Potrzebna krew dla Maćka Zientarskiego!

Potrzebna krew dla Maćka Zientarskiego!

Nasz kolega Maciej Zientarski uległ wczoraj poważnemu wypadkowi, w wyniku którego doznał rozległych obrażeń, tracąc przy tym sporo krwi. W tej chwili trwa walka o jego życie. Dlatego potrzebna jest Wasza pomoc! Krew o grupie A Rh+.

Potrzebna krew dla Maćka Zientarskiego!

Maciej Zientarski znajduje się w tej chwili na Oddziale Intensywnej Terapii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus - Centrum Leczenia Obrażeń - szpital na ul. Lindleya 4 w Warszawie. Jak do tej pory przeszedł już jedną operację, jednak w najbliższym czasie czekają go kolejne. Dlatego niezbędna będzie każda kropla krwi.

Najlepiej oddać krew bezpośrednio w szpitalu na ulicy Lindleya w Warszawie, jednak krew może zostać oddana w każdym punkcie krwiodawstwa w Polsce, z zastrzeżeniem dla kogo ma zostać przekazana. Jeśli Twoja grupa krwi to A RH+ nie wahaj się, Twoja pomoc może uratować Maćkowi życie!

 

Punkty, gdzie najszybciej można przekazać krew w Warszawie: 

Regionalnego Centrum Krwiodastwa
ul. Saska 63/75, Warszawa
od 7.00 do 17.00

Szpital na Lindleya (od Nowogrodzkiej) - wydłużono godziny, w których można oddawać krew
do piątku będzie czynny od 7.00 do 17.00.

Tematy w artykule: Zientarski

Podobne wiadomości:

Ruszyła budowa S7 w świętokrzyskim

Ruszyła budowa S7 w świętokrzyskim

Polskie drogi 2009-03-24

W poniedziałek (23 marca) od symbolicznego wbicia łopaty rozpoczęto budowę drogi ekspresowej nr 7 na odcinku Skarżysko – Występa. Budowa blisko 17 km trasy wyniesie 643,5 miliona złotych. To oznacza, że ruszyła rekordowo duża i najdroższa inwestycja drogowa w historii regionu świętokrzyskiego.

 

KE wstrzymuje rozliczanie funduszy na drogi

KE wstrzymuje rozliczanie funduszy na drogi

Polskie drogi 2013-02-05

Komentuj:

~smuutna 2008-03-02

trochę szkoda bo jeszcze niedawno reklamował z ojcem OC chyba trochę zabrakło mu wyobraźni:((

~wyrozumiała 2008-03-02

Nasze drogi i 200km/g??? halllooo... Maćku wracaj szybko do zdrowia szkoda ze i ja nie moge oddac dla ciebie mojej krwi:( Z jednej strony go rozumiem miec ferrari i jechac wolno?? szkoda chłopaka:(

~bez krwi plss 2008-03-01

nie oddawajcie krwi za darmo, nie ważne czy to ma pomóc Mackowi czy innym ludziom, plsssssss dzięki temu, że oddacie krew za darmo, inni ludzi mogą was oszukiwać na czymś innym.

~WAŻNE !!! 2008-02-29

Śmierć to straszna rzecz ... Ale najstraszniejsza jest ludzka głupota - 200 km/g w mieście , o zgrozo ... !!!

~Porsche 911 Turbo 310kph 2008-02-29

nie moge sie z wami zgodzić.Wina maćka jest jeszcze nie udowodniona.No dobra jak jechał po mieście sądzę że wiedział o tej hopce dlatego wątpię że to on prowadził ale 200 kph po mieście to już przesada znam takie drogi w miastach na których można bez oporu pociągnąć dobrze ponad 220kph.Ale sam tam jeżdżę 80 kph i jest ok.W tamtym miejscu inaczej to się nie mogło skończyć jadąc taką prędkością...

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia 1.5 TSI już w salonach
Skoda Octavia jest najchętniej kupowanym modelem w Polsce. Teraz do jej oferty dołącza wersja napędzana silnikiem 1.5 TSI.