mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Powrót do rodziny

Powrót do rodziny

Podczas Grand Prix Wielkiej Brytanii pojawiły się nowe pogłoski na temat przyszłości Sebastiana Vettela. Jest wielce prawdopodobne, że najmłodszy zdobywca punktu w Formule 1 jeszcze w tym roku przejdzie do teamu Toro Rosso.

Powrót do rodziny
Po Grand Prix USA media niemieckie w zespole Toro Rosso widziały Roberta Kubicę. Podekscytowani występem Sebastiana Vettela dziennikarze zza Odry marzą o "swoim" składzie w teamie BMW Sauber. Transfer Polaka do innej ekipy w celu wygospodarowania miejsca dla Vettela jest jednak mało prawdopodobny. To raczej Sebastian wkrótce pojawi się w bolidzie Toro Rosso.

Podczas rozmowy we Francji dziennikarz "Przeglądu Sportowego" zapytał Mario Theissena, czy śmieje się czasem z plotek zaczytanych w prasie: - Czasem? Mam ubaw cały czas! Ostatnio na przykład jakaś polska gazeta napisała, że chcę się pozbyć Roberta Kubicy, aby zrobić miejsce dla Sebastiana, choć to właśnie ja od dwóch lat najmocniej wspieram talent Polaka - odpowiedział uśmiechnięty szef BMW Sauber.

Obecnie Theissen ma problem urodzaju. Jest aż trzech zawodników, których chciałby wystawiać w wyścigach Formuły 1 i tylko dwa miejsca. Ponieważ zdaniem obserwatorów Robert Kubica ma już zaklepany fotel na sezon 2008, Mario musi wybierać pomiędzy Nickiem Heidfeldem, a Vettelem.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.