mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Poznaj Chevroleta i wygraj!

Poznaj Chevroleta i wygraj!

Drodzy Czytelnicy, wiemy, że lubicie różnego rodzaju konkursy, jakie od czasu do czasu pojawiają się na naszych stronach. Tym razem mamy konkurs głównie sprawdzający Waszą wiedzę nt. marki Chevrolet, choć nie jest on skierowany tylko do fanów tej marki. Startować może każdy i nikt nie jest bez szans. Zapraszamy zatem do konkursu i życzymy wszystkim, bez wyjątku, powodzenia.

Poznaj Chevroleta i wygraj!
Dokładnie 100 lat temu, w listopadzie, Louis Chevrolet wraz z Williamem C. Durantem stworzyli markę samochodową, sygnowaną nazwiskiem tego pierwszego. Z tej też okazji mijający tydzień poświęciliśmy na przybliżenie choć w niewielkiej części tej zasłużonej dla rozwoju motoryzacji marki samochodowej. Było i o historii, ale i o przyszłości, którą reprezentowały najnowsze modele tej amerykańskiej marki.

Kto śledził uważnie nasze strony i czytał tematy dnia w ostatnich kilku dniach, będzie miał ułatwione zadanie. Aby bowiem wygrać, trzeba będzie się wykazać odpowiednią wiedzą i odpowiedzieć na pięć pytań konkursowych. Odpowiedzi przesyłamy na adres konkurs@mojeauto.pl Jeśli nie czytałeś ich jeszcze, nic straconego. Przeczytaj i spróbuj zmierzyć się z pytaniami.

Po drugie, aby móc uczestniczyć w konkursie, niezbędne będzie posiadanie w trakcie jego trwania profilu w serwisie mojeauto.pl.


Nagrodami w konkursie są różnego rodzaju gadżety sygnowane logo amerykańskiej marki (dokładna lista w regulaminie konkursu, a wśród nich między innymi idealny na zbliżającą się zimę kubek termiczny). Zwycięzców będzie aż trzydziestu, bowiem aż tyle zestawów przygotowaliśmy dla Was. Szanse na wygraną są więc całkiem spore.

PYTANIA:

1. W którym roku pojawiło się logo Chevroleta z charakterystycznym krzyżem wpisanym w nazwę marki?

2. Jaką pojemność (litraż) i ile cylindrów miał największy silnik oferowany w pierwszej generacji Chevroleta Camaro z 1967 roku?

3. Podaj imiona i nazwiska trzech kierowców (podanych w artykule), którzy startowali Chevroletami w rajdach samochodowych, w przedwojennej Polsce.

4. Podaj współczynnik poziomu emisji dwutlenku węgla do atmosfery (CO2), wytwarzany przez elektryczny samochód Chevrolet Volt.

5. Ile wynosi uzyskane przez redaktorów portalu Mojeauto.pl średnie spalanie Chevroleta Orlando, który aktualnie stacjonuje w ramach testu długodystansowego?Dla leniwych mamy małą pomoc - listę artykułów opublikowanych na stronach mojeauto.pl, w których można znaleźć podpowiedzi do zadanych powyżej pytań:

1. Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

2. Chevrolet Camaro: Superbohater

3. Chevrolet mógł być najpopularniejszą marką w Polsce

4. Chevrolet Volt: Ekologi(k)a

5. Długi dystans: Chevrolet Orlando: Z myślą o rodzinie

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@mojeauto.pl, do najbliższej środy (23 listopada 2011r.).

_________________________________________________________________________________________________

Regulamin Konkursu:

1. Organizatorem i fundatorem nagród w konkursie jest Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, 60-324 Poznań, przy ul. Marcelińskiej 90, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000268796, o kapitale zakładowym w 33 474 500 zł, posiadająca numer identyfikacji podatkowej NIP: 5272525995 ( dalej zwana „Organizatorem”).

2. Uczestnikiem konkursu może zostać każdy użytkownik serwisu internetowego mojeauto.pl, posiadający zdolność do czynności prawnych i zamieszkujący na terenie RP.

3. Udział w konkursie polega na udzieleniu odpowiedzi na pięć pytań, jakie zostaną zamieszczone w serwisie mojeauto.pl w dniu 19 listopada 2011 r. Odpowiedzi na pytania należy udzielać, wysyłając wiadomość e-mail na adres konkurs@mojeauto.pl. Nagrody otrzyma trzydzieści pierwszych osób, które prawidłowo udzielą odpowiedzi na pięć zadanych pytań. Czas trwania konkursu: 19.11.2011 – 23.11.2011.

4. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest posiadanie w trakcie jego trwania profilu w serwisie mojeauto.pl i podania wraz z odpowiedzią na pytania konkursowe swojego loginu lub przysłanie odpowiedzi z adresu mailowego użytego do rejestracji.

5. Zwycięzcy zostaną powiadomieni o fakcie otrzymania nagrody przy pomocy wiadomości wysyłanej drogą elektroniczną w dniu 25.11.2011 r. Zwycięzca w ciągu 2 (dwóch) dni roboczych od otrzymania wiadomości, o której mowa powyżej, zobowiązany jest podać Organizatorowi wszelkie dane potrzebne do przesłania nagrody. W przypadku braku kontaktu ze strony zwycięzcy nagrodę otrzymuje kolejny użytkownik, który w danej edycji udzielił prawidłowej odpowiedzi. Nagroda zostanie przesłana zwycięzcy na podany przez niego adres w terminie 30 dni od daty ogłoszenia wyników edycji, w której wygrał nagrodę. Osobom nagrodzonym nie przysługuje wymiana nagród na gotówkę

6. Każdy użytkownik może wziąć udział  w konkursie tylko raz.

7. Nagrodami w konkursie są zestawy składające się z:
- torba, kubek termiczny, brelok, długopis, smycz - 8 pierwszych osób
- kubek termiczny, brelok, długopis, smycz - 14 kolejnych osób
- kubek termiczny, długopis, brelok - 8 kolejnych osób

8. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy Organizatora/fundatora nagrody.

9. Wszelkie zobowiązania podatkowe wynikające z tytułu otrzymania nagrody obciążają zwycięzcę danej edycji konkursu.

10. Biorący udział w konkursie zgadzają się na przetwarzanie przez Organizatora danych osobowych w celach realizacji konkursu oraz marketingowych, a także na otrzymywanie informacji handlowych droga elektroniczną od Organizatora oraz podmiotów współpracujących. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymanie nagrody w konkursie. Każdy uczestnik konkursu posiada prawo wglądu do swoich danych osobowych, do ich poprawiania oraz usunięcia. Dane osobowe będą przetwarzane przez Organizatora zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j.: Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z pózn. zm.)

11. Zwycięzcy konkursu zgadzają się na publikację imienia i nazwiska oraz wizerunku w serwisach internetowych należących do Organizatora oraz podmiotów współpracujących.

12. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z doręczeniem nagrody przez pocztę lub podmiot, świadczący usługi kurierskie, zgodnie z przepisami kodeksu cywilnego, ustawy z dnia 12 czerwca 2003 r. – Prawo pocztowe oraz ustawy z dnia 15 listopada 1984 r. – Prawo przewozowe.

13. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo odwołania konkursu w dowolnym czasie bez podania przyczyny.

14. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem maja zastosowanie przepisy prawa obowiązującego na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

15. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją wszystkich postanowień niniejszego regulaminu.

16. Reklamacje, w formie zgłoszenia reklamacyjnego dotyczącego konkursu, mogą być zgłaszane najpóźniej w terminie 7 dni od chwili zakończenia konkursu. Reklamacje należy zgłaszać w formie pisemnej listem poleconym na adres: Grupa Allegro sp. z o.o., Zespół mojeauto.pl, ul. Racławicka 15/19, 53-145 Wrocław. Rozpatrzeniu podlegają wyłącznie reklamacje zgłoszone w podanym wyżej terminie i na podany wyżej adres.

17. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dokładne dane Reklamującego, a także wskazanie podstaw reklamacji wraz z uzasadnieniem. Reklamacje rozpatruje Organizator w ciągu 14 dni od dnia przesłania przez Reklamującego zgłoszenia reklamacyjnego. Za dzień przesłania uważa się datę wysłania przez Reklamującego listu poleconego zawierającego zgłoszenie reklamacyjne. O wyniku reklamacji Reklamujący zostanie powiadomiony w formie pisemnej listem poleconym, wysłanym na adres Reklamującego.

18. Po wyczerpaniu postępowania, określonego w niniejszym paragrafie, wszelkie spory mogą być rozpatrywane wyłącznie na drodze postępowania sądowego. Sądem właściwym do rozpatrywania sporów jest sąd właściwy dla siedziby Organizatora.
Zobacz koniecznie: Wszystko o Chevrolet
Tematy w artykule: Chevrolet konkurs

Podobne wiadomości:

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz na zakupy

Chevrolet Corvette Shooting Brake - w sam raz...

Aktualności 2016-04-06

Chevrolet Camaro – żywa legenda

auto motor i sport 0000-00-00

Bohater książek, piosenek, gier komputerowych i filmów - Chevrolet Camaro. Można go kupić u nas za 200 000 zł.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Fiat 500X po face liftingu
Fiat 500X po face liftingu
Fiat przeprowadził face lifting modelu 500X. Auto z zewnątrz zmieniło się nieznacznie, za to od strony technicznej całkiem sporo. Nowe są silniki, wyposażenie i wygląd kabiny.