mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Poznań Motor Show rozpoczęty

Poznań Motor Show rozpoczęty

W tym roku Targi Przemysłu Motoryzacyjnego Poznań Motor Show będą nietypowe. Przede wszystkim zabraknie na stoiskach ofert producentów oraz importerów aut, czyli de facto zwiedzający nie zobaczą nowych modeli samochodów.

Sytuacja ta jest wynikiem kryzysu w polskiej branży motoryzacyjnej. Jak widać targi motoryzacyjne nie są postrzegane w naszym kraju jako dobra forma promocji, gdzie tysiące zwiedzających ma możliwość z bliska zobaczyć najnowsze samochody, jakie już pojawiły się lub wkrótce wyjadą na drogi. Podobną sytuację można było zaobserwować na niedawnych targach Inter Moto we Wrocławiu, gdzie niektórzy dealerzy nawet za darmo nie chcieli zaprezentować swoich aut.
 
Tegoroczna edycja targów odbywa się pod hasłem "Wszystko dla Auta". A więc będzie można obejrzeć na stoiskach oferty firm zajmujących się produkcją czy też handlem częściami zamiennymi a także tuningiem, wyposażenie stacji serwisowych oraz diagnostycznych.

Ogólna liczba wystawców wynosi ponad 573 firm, z czego 188 z zagranicy, z 20 państw i regionów (Austria, Białoruś, Brazylia, Chiny, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Indie, Malezja, Niemcy, Pakistan, Portugalia, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Tajwan, Turcja, Włochy). Targi potrwają od 11 do 15 maja, w godzinach 9-17.

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.

Zalando Zalando