mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne

Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne

Już za nieco ponad tydzień - w dniach 9-11 maja - odbędą się Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne. Wystawa w Poznaniu pretenduje do miana największej i najważniejszej wystawy motoryzacyjnej w naszym kraju.

Poznańskie Spotkania Motoryzacyjne
Wśród zaprezentowanych modeli (swoją ofertę w pawilonie nr 5 zaprezentuje ok. 30 dealerów) nie zabraknie i nowości. Po raz pierwszy w naszym kraju będzie można zobaczyć takie modele jak nowe Citroeny Berlingo i C5, Ford Kuga oraz Suzuki Splash.

Wśród innych atrakcji poznańskiej wystawy nie zabraknie pojazdów tuningowych, których zlot odbędzie się w niedzielę. W sobotę natomiast na teren targowy wjadą pojazdy znacznie większe, odbędą się tu bowiem eliminacje do Mistrzostw Świata Kierowców Zawodowych. Przez trzy dni imprezy potrwa spotkanie miłośników samochodowego design i samochodów koncepcyjnych przygotowane przez Wojciecha Sierpowski; tym razem tematem przewodnim DesignForum będą małe samochody z wielka historią – Mikrus i Fiat 500.

10 i 11 maja do trwających już od piątku PSM dołączy druga, nie mniej atrakcyjna impreza – Polski Finał Mistrzostw Świata w Sportach Elektronicznych. Wśród prezentowanych w pawilonie 3 multimediów, będą również akcenty motoryzacyjne. Na stoisku firmy Intel będzie można zobaczyć bolidy BMW Sauber F1 Team. Rozegrany zostanie także turniej na profesjonalnych symulatorach BMW Sauber z super nagrodami – zwycięzcy pojadą na dzień testowy BMW Sauber F1 Team na torze Silverstone.

Impreza potrwa od piątku do niedzieli (9-11 maja) i można ją zwiedzać w godzinach od 9 do 17.
Tematy w artykule: targi motoryzacyjne

Podobne wiadomości:

Targi Los Angeles 2015 - Top  7 premierowych modeli

Targi Los Angeles 2015 - Top 7 premierowych...

Aktualności 2015-11-19

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Poznań Motor Show 2015 - relacja

Aktualności 2015-04-11

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
MUSI BYĆ COOL
MUSI BYĆ COOL
Ten nowoczesny samochód miejski, dzięki nadmuchanej karoserii, nietypowym reflektorom, innowacyjnym panelom Airbump i dziesiątkom dostępnych wersji kolorystycznych sprawił, że kierowca wreszcie może wyrazić swoją osobowość.