mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Prawy brzeg Sandomierza z Pilkingtonem

Prawy brzeg Sandomierza z Pilkingtonem

Uroczyste obchody 75-lecia włączenia prawobrzeżnego Sandomierza w granice miasta pokazały, jak prężnie rozwinął się ten obszar. Nie byłoby to możliwe bez wkładu spółek Pilkington Polska i Pilkington Automotive Poland, należących do NSG Group - największego pracodawcy w regionie. Obie spółki były współorganizatorem obchodów 75. rocznicy.

Prawy brzeg Sandomierza z Pilkingtonem
W sobotę 7 września 2013 r. w Sandomierzu odbyły się uroczyste obchody 75. rocznicy włączenia prawobrzeżnej części w granice miasta. W organizację wydarzenia aktywnie włączyły się spółki Pilkington Polska i Pilkington Automotive Poland, których siedziby i zakłady produkcyjne zlokalizowane są po prawej stronie Sandomierza.

- Z Sandomierzem utożsamiam się podwójnie - jako mieszkaniec miasta oraz pracownik Spółki Pilkington Polska, która na stałe wpisała się w historię rozwoju regionu – powiedział Jerzy Baran. - W prawobrzeżnej części Sandomierza zlokalizowane są siedziby dwóch naszych spółek - Pilkington Polska i Pilkington Automotive Poland. Obie kontynuują tradycje Huty Szkła Okiennego „Sandomierz”, która zapoczątkowała i przez lata była motorem rozwoju tej części miasta. Dziś staramy się równie mocno wspierać mieszkańców i ośrodki z naszego najbliższego otoczenia. Działania na rzecz społeczności lokalnej są na stałe wpisane w strategię biznesową NSG Group – dodał Ryszard Jania.
Tematy w artykule: podkarpackie

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Porsche, Genesis i BMW to najlepsze marki
Amerykański oddział firmy J. D.  Power przygotował kolejny raport dotyczący postrzegania poszczególnych producentów samochodów przez lokalnych nabywców. Wyniki badania przeprowadzonego na terenie USA mocno zaskakują.
Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic Sky is the limit – Nowa Mazda CX-5 nie zna granic