mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Prawy brzeg Sandomierza z Pilkingtonem

Prawy brzeg Sandomierza z Pilkingtonem

Uroczyste obchody 75-lecia włączenia prawobrzeżnego Sandomierza w granice miasta pokazały, jak prężnie rozwinął się ten obszar. Nie byłoby to możliwe bez wkładu spółek Pilkington Polska i Pilkington Automotive Poland, należących do NSG Group - największego pracodawcy w regionie. Obie spółki były współorganizatorem obchodów 75. rocznicy.

Prawy brzeg Sandomierza z Pilkingtonem
W sobotę 7 września 2013 r. w Sandomierzu odbyły się uroczyste obchody 75. rocznicy włączenia prawobrzeżnej części w granice miasta. W organizację wydarzenia aktywnie włączyły się spółki Pilkington Polska i Pilkington Automotive Poland, których siedziby i zakłady produkcyjne zlokalizowane są po prawej stronie Sandomierza.

- Z Sandomierzem utożsamiam się podwójnie - jako mieszkaniec miasta oraz pracownik Spółki Pilkington Polska, która na stałe wpisała się w historię rozwoju regionu – powiedział Jerzy Baran. - W prawobrzeżnej części Sandomierza zlokalizowane są siedziby dwóch naszych spółek - Pilkington Polska i Pilkington Automotive Poland. Obie kontynuują tradycje Huty Szkła Okiennego „Sandomierz”, która zapoczątkowała i przez lata była motorem rozwoju tej części miasta. Dziś staramy się równie mocno wspierać mieszkańców i ośrodki z naszego najbliższego otoczenia. Działania na rzecz społeczności lokalnej są na stałe wpisane w strategię biznesową NSG Group – dodał Ryszard Jania.
Tematy w artykule: podkarpackie

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe MOP-y

Autostrada A4 Tarnów-Rzeszów - będą nowe...

Polskie drogi 2016-02-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Nowe Audi A6 - znamy polskie ceny
Importer niemieckiej marki opublikował właśnie cennik nowego Audi A6. Samochód będzie dostępny na początek w silnikiem benzynowym i wysokoprężnym. Cennik otwiera kwota 296 600 zł.