mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Precision Machine Parts zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE

Precision Machine Parts zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE

Dzięki rozszerzeniu tarnobrzeskiej specjalnej strefy ekonomicznej (TSSE) o blisko 45 ha terenów, znajdzie sie miejsce na nową inwestycję firmy Precision Machine Parts Poland, która specjalizuje się w obróbce aluminium, stali, stali nierdzewnej i żeliwa.

Precision Machine Parts zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE
Do TSSE zostaną włączone grunty publiczne w Radomiu i Ożarowie Mazowieckim oraz w gminach Wośniki, Stalowa Wola, Opatów, Gorzyce i Nisko. Dodatkowo w Radomiu granicami tarnobrzeskiej strefy objęte będą także grunty prywatne pod dwie inwestycje. Jedna z nich jest własnie inwestycja firmy Precision Machine Parts Poland sp. z o.o.

Nowa inwestycja polega na wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej blach. Automatyzacja i robotyzacja procesu produkcji ma zwiększyć efektywność oraz skrócić czas realizacji zamówień. Koszt inwestycji, która wygeneruje co najmniej 30 nowych miejsc pracy, oszacowano na ok. 20 mln zł. Termin zakończenia realizacji projektu to koniec 2015 r.

Podobne wiadomości:

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Droga S19 z unijnym dofinansowaniem

Polskie drogi 2016-02-19

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje benzynowe?

Wschodni odcinek A4 - kiedy pierwsze stacje...

Polskie drogi 2017-12-01

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Nie masz dowodu i polisy OC? Nie dostaniesz mandatu
Już niedługo nie będziemy musieli wozić ze sobą dowodu rejestracyjnego i poświadczenia polisy OC. Po wielu zapowiedziach i obietnicach posłowie w końcu przegłosowali zmiany w prawie.