mojeauto.pl > motogazeta > Aktualności > Precision Machine Parts zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE

Precision Machine Parts zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE

Dzięki rozszerzeniu tarnobrzeskiej specjalnej strefy ekonomicznej (TSSE) o blisko 45 ha terenów, znajdzie sie miejsce na nową inwestycję firmy Precision Machine Parts Poland, która specjalizuje się w obróbce aluminium, stali, stali nierdzewnej i żeliwa.

Precision Machine Parts zainwestuje w Tarnobrzeskiej SSE
Do TSSE zostaną włączone grunty publiczne w Radomiu i Ożarowie Mazowieckim oraz w gminach Wośniki, Stalowa Wola, Opatów, Gorzyce i Nisko. Dodatkowo w Radomiu granicami tarnobrzeskiej strefy objęte będą także grunty prywatne pod dwie inwestycje. Jedna z nich jest własnie inwestycja firmy Precision Machine Parts Poland sp. z o.o.

Nowa inwestycja polega na wdrożeniu innowacyjnych rozwiązań obróbki skrawaniem i obróbki plastycznej blach. Automatyzacja i robotyzacja procesu produkcji ma zwiększyć efektywność oraz skrócić czas realizacji zamówień. Koszt inwestycji, która wygeneruje co najmniej 30 nowych miejsc pracy, oszacowano na ok. 20 mln zł. Termin zakończenia realizacji projektu to koniec 2015 r.

Podobne wiadomości:

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Autostrada A4 na Podkarpaciu bez utrudnień

Polskie drogi 2016-09-15

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław prawie gotowy

Autostrada A4 - odcinek Rzeszów - Jarosław...

Polskie drogi 2016-07-15

Komentuj:

Brak komentarzy! Wypowiedz się, jako pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij
Opel Crossland X – znamy polskie ceny
Opel Crossland X – znamy polskie ceny
Podczas salonu motoryzacyjnego w Genewie zadebiutował nowy Opel Crossland X. Crossover, który zastąpi popularną Merivę pojawi się lada moment w polskich salonach, a tymczasem poznaliśmy jego cenę.